Paulie
ahoj pokud bys měla náladu a čas tak mrkni na http://bandzone.cz/ultima a třeba nech vzkaz děkujem
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj pokud bys měla náladu a čas tak mrkni na http://bandzone.cz/ultima a třeba nech vzkaz děkujem
Ahoj hanicto17 ,chtěl bych tě pozvat na svůj profil http://bandzone.cz/deadloser jsem začínající producent z Bystřice nad Pernštejnem a v současnosti se věnuji zejména hip-hopovým instrumentálkám,budu rád za poslech a případný názor,zde popřípadě můžeš mrknout na fejzbuk profil http://www.facebook.com/pages/Deadloser… :))
Ahoj! Můžu tě pozvat na poslech naší muziky na http://bandzone.cz/realmotion
můžeš si nás najít třeba i na fb http://www.facebook.com/pages…
anebo na oficiální webové stránky http://www.realmotion.cz . Budem rádi za jakýkoliv názor! Díky! za RM
Ahojky :) poslechni muj novejt tracks s 3G ,,Otazky na srdci,, mohl by se líbit...tak kdyztak okomentuj a dej deh fans díky moc C.P. ;)
Ahoj, pražská emocore kapela Break the Rules právě natáčí desku!
Zveme Tě na naší stránku s nadupanou ukázkou!
Čáááu !
Zveme Tě k poslechu našeho nového Dema !
Za jakýkoliv názor budeme rádi ... ať se daří !! :)
Čus mrkněte na náš profil!
Máme tam nový song nesoucí název Under Malevolent Skies a Studio report z nahrávání. V nejbližší době zveřejníme další nové songy tak sledujte náš profil
Born Again \m/
Zjisti a poslechni si věci z připravovaného EP - Je to jen natobě
- Kde uslyšíš hosty jako je (Abde, Gamba, Deno, Busher, Peca, FreeZzer, a další ---- Produkce : Rego, Pan Nikdo, Abis, Maty, Fojťas...atd..
- Přidej Fans
- Sdílej
- Dělej jak uznáš za vhodné
(www.bandzone.cz/westrap)
Ahoj, zveme Tě na křest našeho CD, který proběhne ve středu 25.5.2011 v Havlíčkově Brodě. Více info zde http://bandzone.cz/desort?at=gig;goi=11…