Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

GOGO bass Muž / Nový Jičín

Playlist je prázdný :(

Fanoušek GOGO bass si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Taksík jakzzík cossík o mě!

Nejsem žádný potulný hudec,nýbrž pohodlný bassman v našich českých i moravských krajích. Začátky byly zaznamenány tesně po pochlazené pubertě na střední škole spolu se spolubydlícím  a pak se to jen hrnulo podlouhým spodním tónem pokud možno v rytmu.                                                                                                          Mezi první opravdovou kapelu možno zařadit rockband SAMOTA ve kterém jsem působil v Olomouci a když přišly v neposlední řadě i úspěchy došlo k rozpadu!?Inu tak už to chodí a po té s kytaristou založení nové formace SUNRISE která natočila i svá dvě dema ve studiu Shark za poslední úspory,které měly být použity na jiných místech (vila,auto,kožich,dovolená v Jugoslávii,úplatek pro instalatéra apob.) !                                              Asi cca po 3-4 letech přichází smyčka lana zajímavé nabídky skupiny APAČI,která mne zachytila pustila se své moci až v roce 2000 po vzajemných neschodách v na palubě mužstva (jak jinak,ponorka je a bude ).                      Po chvilce lenošení  vzniká formace APACHEBAND ve které jsme na jednomu panáčkovi na špek a raději utekli v zájmu záchrany zdrví a majetku.No a abychom nezůstali sami našlel jsem partičku do nepohody FLORIEN s níž pokračujem v bezedném přátelství! Po té následuje slibně rozjetý projekt PGM ale tu se nám ponorak nestihla ani potopit a už šla do šrotu!                                                                                                                                               Mezitím mne okouzlil duch vánoc a tudíž jsem nemohl odolat a vstúpil do party koledniků s dlouholetou tradicí.Ano byla to skupina VÁNOCE fakt příjemné hraníčko a následovná výpomoc ve podniku "vysloužilých" muzikanktů SPECIAL BAND!I když vánoce odešly výpomoc trvá a doufám že potrvá tak dlouho dokud všichni nemřeli!                                                                     Tak abychom úplně zblbl musím vytvořit bluesovou radost BLUESQARE a pak něco roztodinvého jako GOPAPE a proč ne.Ať to bassa (pára) tlačí snad to nějak dopadne,ještě se nestalo že by něco nedopadlo to mimo jiné zjistil i te Newton že!

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

BLUECHIPS band


Bez profilu

BLUECHIPS band na HITPARÁDĚ RÁDIA ČAS - ČaSTOP10
hlasujte pro nás brněnskou Rhytm & Bluesovou formaci

písnička z našeho nového CD "TRAMVAJ" - EXEKUTOR
je zařazena do hitparády rádia ČAS - ČaSTOP10

hlasujte přes internet na adrese www.bluechips.cz
kde najdete všechny informace a odkazy
s přímou cestu do hlasovacího pole

Petr Petzold Tomeňuk

Ahoj,díky za připomenutí Valu,mám to v diáři už delší dobu.Snad to dopadne,ono totiž jako ty zaskakuješ s basou tak já mám poslední dobou dost zástupů na ten svuj žesť. Tak na viděnou a slyšenou.:-)

Zobrazit všechny názory