` ✭ AMF Multy ✭ ´
Ahoj :) Líbí se mně tvůj zpěv..a doufám, že se teda někdy potkáme :) Když budeme hrát někde kolem Břeclavi, tak se ozvu a když přijdeš, tak tě pozvu na co chceš a můžem pokecat :) A když budete hrát někde poblíž vy, tak klidně napiš. Hudbě zdar :)




















