Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Flash Band jazz / Břeclav

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mám ráda cestu lesní 476 ×
  • Get Back 316 ×
  • I feel good(live 13.6.2008) 335 ×
  • Růžová krinolína(live 13.6.2008) 272 ×
  • Marie Magdalena-ukázka 215 ×

Novinky

Jazzové jaro 2010 v Kraslicích

V březnu si uděláme výlet do západních Čech a vystoupíme na Jazzovém jaru 2010 v Kraslicích! Společně s námi pojede v pátek 26. 3. na Karlovarsko reprezentovat břeclavský jazz také kapela Swing girls!

Letos probíhá už 27. ročník tohoto festivalu, od středy 24. do soboty 27. si můžete vychutnat jazz v Lokti, Novém Sedlu, Sokolově, Kraslicích a Chodově ;-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Alena Čejková


Bez profilu

Dobrý den, připravujeme vernisáž autorské výstavy v Galerii originálů v Hodoníně na konci září...Vaše hudba mne zaujala.....pokud by jste měli zájem, prosím ozvěte se na alena_cejkova@hotmail.com
Děkuji.

DJ.GOLDA

Ozvěny břeclavského rocku
Přátelé ozvěn rockových, koncert se blíží mílovými kroky, takže nezapomeňte pustit tuto informaci dál, je spousta lidí, kteří nečtou Břeclavsko a facebook berou jako nesmyslnou záležitost, plakáty visí a jsou ve formátu let minulých, dnes už se takové moc nevidí, ale přesto informujte kamarády, v první řadě jde o to, abychom se po letech potkali a nejen vzpomínali...a kdo bude mít chuť, tak si večer prožije jako za mlada s elánem sobě vlastním let minulých, odcházet se bude z akce za svítání.
www.golda.cz

Flash Band

CD nemáme a zatím ani nechystáme, ale můžete si poslechnout naše dvě nové nahrávky" Get Back a Mám ráda cestu lesní...

Zobrazit všechny názory »