Fleshojc - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fleshojc Muž, 255 let / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Fleshojc si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Moje vybavení:

Upraveno:

Souprava Mapex M-Birch:                                                                                           
- Březové korpusy (5 vrstev) s vrchní dýhou překrásného javoru. Síla korpusů je 7,2 mm.

- VB 22x18 with EMAD2 Bass Head Clear s tlumícím pěnovým diskem. Blána je vyrobena ze dvou vrstev. Vnější má tloušťku 6,5 mm a vnitřní 10 mm, což má výrazný vliv na attack a životnost blány. Navíc jsou zvukové vlastnosti dále nastavitelné systémem tlumících kruhů Emad + SONITUS ACOUSTICS The Kicker 22x18 vyrobený ze speciální polyesterové pěny, která je mnohem odolnější než polyetherové pěny, které se obyčejně používají pro akustické tlumení. Díky jeho designu a materiálu produkuje Kicker čistý zvuk v nízkých frekvencích, zatímco jsou temné střední a vysoké frekvence absorbované. 

+ EVANS EQPB2 PATCH - tlumítko pro basový buben double.

- Tom Tom 10x8", 12x10", 13x11" + Floor Tom 16x16" Oboustranně osazeno blánami REMO Ambassador Ebony v černém provedení jsou vyrobeny z jedné 10 mil, tedy 10 tisícin palce, silné vrstvy Mylaru. Jejich zvuk lze popsat jako otevřený, teplý, jasnější, rezonantní a se skvělým attackem a dlouhým sustainem.

- Snare Drum 14x6,5" BLACK PANTHER Sledge Hammer 1,2mm ručně tepaná mosaz, ráfky: Sonic Saver, šrouby: 10 na straně, povrch mechaniky: černá broušená mosaz with REMO Emperor X (2 free-floating 0,01" silné pískové fólie Mylar s 0,005" středovým meziterčem) + rezonanční blána REMO Emperor Hazy v čirém provedení vyrobená z jedné vrstvy Mylaru silné 5 mil, tedy 5 tisícin palce nabízí ten nejtemnější zvuk a nejdelší životnost.

činely: hi-hat Zildjian 14", Paiste pst5 crash 14" (váhová kategorie: Medium, povrch: Traditional, slitina: CuSn8 - bronz), Anatolian 15" crash z řady Ambient, která je díky zvukovým vlastnostem svých činelů podobná řadě Traditional. Činel je vyroben ze slitiny B20Plus, a je v povrchové úpravě regular.,  Anatolian Emotion crash 16", Sabian 18" Chinese, Zildjian ride 20"

Hardware: stolička Tama, Double pedál PEARL P-2002C Power Shifter Eliminator, multikloub MAPEXAC911 (Činelové rameno), multikloub s tom holderem, stojany hi-hat, snare, 2x stojan na činely Mapex, 2x Tama, držák na paličky Gibraltar, VATER PERCUSSION Skull Slick Nut - Činelová matka

Elektronika: metronom, sluchátka Philips, Sada elektronických bicích Medeli DD501 se zvukovým modulem. 3 dynamické Tom pady, 1 dvouzónový snare (ráfek / blána), 2 činelové pady, 1 Hi-Hat pad s pedálem a 1 Kick pad se šlapkou. Zvukový modul: 108 zvuků, 10 přednastavených a 5 volitelných sestav, 40 songů. Ovládání Power Switch, Start/Sop, Save/Record, Kit/Volume, Voice/Volume, Outtern/Volume, Drum Off, Click. Vstupy a výstupy: USB Port, Power Jack, Mix In, Output, sluchátka, napájení (přiloženým síťovým adaptérem).

Obaly: HARDCASE HN14S - obal na snare buben, polstrovaná pouzdra Mapex DB-T1008M, ...

Paličky: Pro-Mark TX5BN (USA) - hickorové paličky s nylonovou špičkou, průměr: .590"/15 mm, délka: 16"/406 mm, hikor je tvrdší, hustší a pevnější než javor. Rovněž má schopnost skvěle absorbovat energii z nárazů, díky čemuž nejenže déle vydrží, ale zároveň snižuje zatížení ruky a zápěstí.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory