fjodorovna - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

fjodorovna 32 let / brno/ bráník

Playlist je prázdný :(

Fanoušek fjodorovna si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Na bránickym dvroku 2010

Tuhle akci je třeba kapku popsat, pač byla sice nezapomenutelně dobrá, ale ve značném pivním oparu. Tak tady je, co si pamatuju já:)

Již od čtvrtka jsme s Bětkou dávaly dvorek do kupy, pač tam byl neskutečnej sado maso bordel - starý trámy, pokácenej strom, klestí a psí hovna. Takže jsme si pěkně pročistily hlavu manuelní prací, v pátek k večeru a v noci dorazili naši milí ústecký, tak hned bylo víc rukou a nohou na práci, zakončili jsme to počestně v kulovně - ještě v klídečku s příjemnou hladinkou - jen toho spánku bylo málo. Na druhý den se všechno stihlo akurátně na pátou odpolední a Dvorek mohl začít.

Začátek je dycky kapku podivnej a čekající-na-rozjezd. O to se postarali poličští kucí z Rachotu strojů, který mě osobně teda nadchli, jak to bylo našláplý, porát jsem si říkala, že jako organizátor musim bejt střízlivá, abych zodpovědně pořešila případné problémy, ale ten koncert mi to tak jako nalomil a od té doby se už vznášim v mlze. Probrání přišlo chvíli před smrtí - spánkem, pak sladké několikahodinové spaní a pomalej úžehovej rozjezd na dopoledním sluníčku na dvorečku s raním lahváčem.Rána po kalbě mám ráda, pač zbyde jen to tvrdý jádro jak se říká a to jsme byli my šoufáci, bára, dominik s michalem a david s bouďasem a michalem. A že se tam děly ranní debilní zvěrstva, radši nebudu popisovat. neděle ubíhala a najednou jsme zjistili, že je osum večer, pár lidí zas odešlo, stavili se nějakcí střízliví a ti zas radši po pivku odešli, tak jsme si řekli, že než tuto povedenou akci zakončíme v Kulovně, že si na to kapku schrupnem. Natáhli jsem se na trávníčku, dali budíka na 23:00 a uletěli. Probuzení bylo kruté, ale Kulovna volala, tak jsme šli. Dali člobrdo, hermelína, ňáký žblepty, pokecy a skončili zas v postýlce ve čtyry. Matěj během toho stihl v dílně napsat noviny na svůj dětskej tábor, david zažil "nejlevnější halucinogen" a my s Bětkou se zamilovaly do Domči a Míši.

ha

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory