Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Festival Edu.art 11 let / Jáchymov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Festival Edu.art si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Edu.ART 20.- 21.07. 2012

Upraveno:

EDU.ART 2012

Sečti jenotlivá čísla letopočtu a víš kolikátý je letos ročník. 
(2 + 0 + 1 + 2)

Tenhle festival je jednoduše výjimečná záležitost, ty tři křížky taky lecos napovídají – viď Grupe.
Ani jsme se nenadáli a chystá se malé jubileum. Energetické pole imaginární bytosti, kterou EDA je, se opět zvětšilo, ale nemějte strach, EDA zůstává pozitivně naladěn. Letos připravil spojení kultury s některými sportovními volnočasovými aktivitami. V pátek 20.7. v sobotu 21.7. se můžete přes den těšit na ukázky wakeskatu, mountainboardingu, longboardingu a dalších adrenalinových sportů, pro odvážné je připravená možnost vše vyzkoušet.
Oba dva dny pak samozřejmě budou patřit živé hudbě, opět se podařilo namíchat multižánrový česko-německý koktejl. Jeho některé ingredience jsou tajné, ale určitě se můžete těšit na pankovou jízdu DIRTY BLONDES z Prahy, alternativně střiženou ORCHESTRU ze Sušice, z Německa přivezou etnografové MENIAK koření známá i neznámá. Do světa bude své tóny jako již tradičně vysílat RADIO DE CORSO.
Specifické prostředí biatlonového areálu je výjimečně členité a nabízí prostor pro kombinaci většího množství různých aktivit. Ambice animovat větší prostor areálu se přeměnila v realizaci, AntiBore Company jde vstříc svému poslání nenudit.

Přátelé neváhejte, jsme blízko
Lijem kule lásky pro čarostřelce
Z darů země drsných hor, kde život dýchá
Sluneční paprsek chřípí hladí,
Jeden údajně pravdu dí, když druhý kýchá

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory