RebelSky
Zdravíme Ta
Mame nové demo CD , skladby z neho si mozes vypocut v profile. Verime ze sa Ti zapacia.
RebelSky
Zdravíme Ta
Mame nové demo CD , skladby z neho si mozes vypocut v profile. Verime ze sa Ti zapacia.
RebelSky
Ahojky,zdravíme Trenčín,
dej nám, prosím, Tvůj hlas! :-) Soutěžíme o účast na festivalu Basinfirefest a moc rádi bysme si na něm zahráli. Budeme šťastni a poctěni, pokud nám k tomu dopomůžeš! Stačí kliknout na odkaz a opsat kód.
http://www.basinfirefest.cz/cs/bands…
Velké DĚKUJEME a třikrát hurá, hurá hurá, za Fire in the Hall Zuzka Houslička*
P.S. pokud ještě k tomu jukneš na můj profil,tak ze mě bude obří šťastná blecha!!!
Ahoj, rádi bysme Tě pozvali na poslech naší muziky. Kdyby tě náhodou zaujala, tak nastraž uši, protože 23.května zavítáme do Trenčína :-)
Papa Noel
.............;;;;;.,.,.,.;;;;;;