The Pant
Ahoj. Díky za rozšíření řad našich fanoušků. Co se týče CD Louder, tak to se dá pořídit buď přes náš e-shop, na oficiálních stránkách, nebo na koncertech. Tuším, že se uvidíme na Prajskym jaru. Zatím čus.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj. Díky za rozšíření řad našich fanoušků. Co se týče CD Louder, tak to se dá pořídit buď přes náš e-shop, na oficiálních stránkách, nebo na koncertech. Tuším, že se uvidíme na Prajskym jaru. Zatím čus.
Zdravíčko Mr Oťas - Ostravská Metal/Hc drtička BoycoTT vydává nejnovější cd z temné strany: DARK/LIGHT SIDE OF THE UNDERGROUND.Přijď poslechnout ukázky a ohodnoť je svými komentáři
Ahoj, moc díky za přidání mezi oblíbené. Měj se fajn. Zdraví Bárt
Nějaký HC punk ve stylu posledních exploited...písničky maximálně 2 minuty a maximálně tři akordy., to by bylo žůžo :)
Nasral jsem tě? To jsem chtěl ;)...je to v klidu, ale fakt bych to tam místy snesl :D. Ale víš že pro mě je všechno pomalé měkké a všude je málo sypaček :)
Zdar, máme nové EP k poslechu na našem profilu, budem rádi za návštěvu a za jakýkoliv názor.
čau otas tak jsem mluvil z martinem mžikem a je to na hovno řikal mi že se mu to a neví proč nenahralo tak nevím skus mu napsat un ti to určitě vysvětlí zatim a hoj a metal kurwadrat
Zdarec mistre ;-). No jednoznacne to vyjit musi ! Pocitame stim a planujem to nekdy pred podzimem co rikas ? Sak na domluvani je jeste cas :-) Kazdopadne uz ted se tesim ... Mááára
čau otas ja kurva jsem byl jak svina tak budu rad jak mi připomeneš co to bylo zatim se měj fajn a zatim ahoj
ahoj diky za přidaní a tyky jste se stim nesralí ja už na vas byl ve chlivu tak zatim čest to co dělate je parada pozdrav synky ahoj