P.A.T. (Smashed Fate) - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

P.A.T. (Smashed Fate) Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek P.A.T. (Smashed Fate) si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Smashed Fate hledají basáka.

Prosíme o šíření, ikdyž si myslíte, že se vás to netýká. Člověk nikdy neví, ke komu se to až může dostat.

Naše nejbližším meta je koncert 28. 7. 2014 s Katalepsy (Ru), tak prosíme všechny o pomoc, ať se nám tento první krok vydaří zrealizovat.

Díky moc!

Kapela se zaměřením na brutal death/deathcore tvorbu s občasnými sklony k experimentům hledá basáka. Pro tento pro nás velice důležitý post hledáme někoho, kdo by naši tvorbu obohatil o tento často podceňovaný nástroj. Chceme dát base více prostoru, než je tomu zvykem v tomto žánru...ne jen jako pouhou kopírku kytarových linek. Náčrt toho, kam se naše tvorba směruje je možno poslechnout na našem promu, ikdyž jsme tam basu nijak zvlášť neřešili. To chceme nechat až na tobě. Prostě pojď se s námi pokusit vytvořit osobitou muziku, ať něco po nás zůstane!

Jsme partička lidí, kteří jsou nejen velkými fanoušky muziky, ale máme za sebou dlouhodobé zkušenosti s hraním. Muzika je naším životním stylem. Nebereme muziku jen jako vedlejší aktivitu, až když zbude nějaký čas. Na druhou stranu chápeme, že extrémní hrocení vede k zhroucení :-) Dlouhodobě udržitelný rozvoj je naše krédo a proto chceme vybudovat stabilní sestavu, která bude společně tvořit vlastní realitu, v které je nám nejlíp. Ikdyž věkový průměrem jsme nad 30 let, přivítáme i mladé a nadějné :-)

Chceme živě hrát a skládat, jako každá jiná regulérní kapela, žádná omezení nemáme.

Z hlediska komponování a zkoušení máme vypracovaný funkční systém interní online komunikace. Např. skladby si posíláme v tabulaturách, aby si je každý člen nacvičil nejdřív doma sám. Hudební nápady řešíme obdobně, v Guitarpro popř. promo nahrávky. Na zkouškách potom už jen pilujeme detaily. Díky tomu můžeme být z různých míst (Brna, Znojma, Vídně) a fungování to nebrání.

Podmínky nejsou snad nijak zdrcující :-D
- dojíždět na zkoušky do Znojma (max. 1 x týdně)

- 5-ti strunná basa (obsluhujeme 8-mi strunné kytary, ladění ve Fis)

- kreativita

- základní znalost práce (nebo snaha se naučit) v Guitarpro, Cubase (nebo jiném DAW).

Pokud si myslíš, že něco postrádáš, ale máš chuť na sobě máknout, žiješ muzikou a láká tě to, klidně se ozvi. Víme, jaká je na scéně nouze o basáky, tak se třeba i tak domluvíme.

V případě zájmu nás kontaktujte na mail smashedfate@gmail.com

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Scars of the Insane

Ahoj.
Rádi bychom Tě jako našeho fanouška upozornili na pár novinek.
Po nějaké době, v částečně nové sestavě a s upraveným názvem jsme obnovili činnost. Zveme Tě k poslechu nové skladby Hate & rage a pomalu budeme přidávat další novinky. Budeme Ti moc vděční, za Tvůj upřímný názor.
Hudbě zdar

Zobrazit všechny názory