Moikka:)
Jsem 15ti letá slečna posedlá metalem a vším finským (k čemuž samozřejmě patří i to, že právě strašně nadávám na svůj téměř nefungujcíí mobil Finské značky NOKIA:)), ale s Finštinou tak daleko nejsem, maximálně bych vám mohla trochu nadávat, představit se, říct něco o státech v Evropě, o časových údajích a...ehm, koho to zajímá?
Kdybych měla ještě nedávno obeznámit okolí se svým hudebním vkusem, bylo by to APOCALYPTICA, APOCALYPTICA, APOCALYPTICA a pak Children Of Bodom, Epica, a tak dále. Teď se omezím na výčet svých oblíbených kapel s tím, že mou stále milovanou Apo dohánějí jiné skupiny a možná už se "dělí o první místo":)
Takže: Apocalyptica, Children Of Bodom, Epica, Sonata Arctica, Nightwish, Ushine, Unsun, Bullet For my Valentine, Metallica, Leaves' Eyes, Cradle Of Filth, Tarot, Sirenia, Tristania, Pain, Eagleheart, Vitacit, After Forever, Tarja Turunen a tak dále:)
Miluju hudbu, koncerty, ptákoviny a občas si ráda zamlátim do kláves nebo rušim sousedy kvílenim... (něco mi řiká, že sousedy máme nejblíž asi dvacet metrů:D)
Kdyby měl někdo nutkání číst mé pubertální výplody, nechť navštíví neslavný a nehezký (a nepovedený atd.) blog http://endaria.blog.cz
Tak toť asi zatím vše:)
Metal forever\m/