fas-budweis-k2--19-09-2013 - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

fas-budweis-k2--19-09-2013 10 let / České Budějovice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek fas-budweis-k2--19-09-2013 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

K2 České Budějovice 19.09.2013

Upraveno:

Ambassador 21
Křikzticha
Kraost

Po dvou letech do Budějc přijede patrně nejlepší digital hardcore projekt současnosti na světě, Ambassador 21 z běloruského Minsku. Digitalizovaný punk v jejich podání je energetickou smrští už z nahrávek, naživo pak nepřemožitelnou. A21 se předvedou v rámci svého letošního turné Fuck All Systems. Jedno tělo nezůstane neorosené a kdo bude mít po jejich setu hlavu na krku, vyhrává cenu útěchy od pořadatele.

Úplně poprvé do Budějc zavítají také zdravě naštvaní hiphopeři KřikZTicha z Jihlavy. Antikonzum, antilatence, antirasismus, antimanipulace - tahle sebranka to má v hlavách srovnané a rapování do temných hudebních podkladů je jednou z jejich realizací, jak přežít uprostřed vyprázdněné civilizace.

Budějckou premiérou bude též vystoupení řízných Kraost z Milevska. Thrash punková smršť s jasným sdělením, to jsou devízy téhle čtyřky. Aneb když je třeba to naplno zařvat.

Hudební klub K2

fejsbuk event

Vstup na místě 150 CZK

Předprodej po netu za 130 CZK - převod na účet za vstupní kód - pište na vizor1@gmx.net

SEE YOU THERE!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

MY4

Ahoj!! Sice víme, že nikdo nemá rád spam, ale přesto bychom tě rádi pozvali k poslechu novejch songů na našem profilu...Měj se!!!

BaZen


Bez profilu

Kolik bude prosím vstupné toho 18.6.2011 ??? děkuji předem Anett

Zobrazit všechny názory