IZZINA
Pěkný plagátek:))
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pěkný plagátek:))
Zdar, Vršku.
Dovolujeme si Tě upozornit na koncertík
25.09.2009 Ostrava Tančírna
DISSOLVING OF PRODIGY, CREED OF LIFE, CRUADALACH, SUNGATE (SK)
Záběry z tohoto koncertu by se měly objevit v novém videoklipu D.O.P. ! ! !
Jo a jinak tady je ta neš cháska nedobrá bordelozní kdyby si měl zájem poslechnout:D Schnek
Jsem už viděl ty tvoje fotky celkem sranda:) Snad někdy zopáknem:) Měj se a ať to hraje...Třeba se někdy potkáme v Dělnickem...Schnek
Zdar Vršku tož kurde sme zrobyly bordela jak cyp v letnickém no jeje:D a kde ses stratil? No snad si pamatuješ no:D Měj se...Schnek
Ahoj Vršku,
kapela Sagittari je nasazena v minianketě blanenských kapel. Pokud budeš mít čas a chuť, budeme rádi, když nám dáš svůj hlas!!
http://www.rachota.wz.cz/anketa_bk.htm
Děkujeme, měj se ;o)
Servis také přidávám! At se daří Dino
Tak to asi fakt bude tím. Příště už si musím domluvit nějakého šoféra. :-D
To je pecka! Makáme jak čerti ať ze sebe můžem vymáčknout vše co v nás je:)) Těším se jak pes,bude to mela!:D ...Izzina...
Zdar,dík za znovupřidání:D