Samhain
Ahoj!! Moc děkujeme za add!Třeba někdy na nějaké akci,měj se a ať se daří:)
Samhain
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj!! Moc děkujeme za add!Třeba někdy na nějaké akci,měj se a ať se daří:)
Samhain
Na focení už se těším. Říkáš, že už máte prostory? Já jsem přemýšlel o focení venku. Mám určitý nápad, ale k tomu by bylo potřeba nějaký polorozpadlý barák ne zeď kde by byly grafitti. Ono bude asi nejlepší, když se sejdeme a prodebatujeme to osobně, aby to fakt stálo za to. Dej vědět, kdy by jsi měl čas a já se stavím. ;-)
Velká gratulace taťkovi k zítřejšímu jubileu a zároveň poděkování za velkou oporu, kterou mě a mamce dal v tomto těžkém období, které jsme prožili. Dominik a Miša
ahoj včera to byl krásnej koncert ,užil sis ho ,že? :-)))
Ahoj, Vršku!
Skupina ALCHEMIST ti přeje mnoho štestí a úspěchů do ro(c)ku 2010. Vylepšili jsme design našeho domovského webu. Omrkni na www.alchemist.cz
Zdar lovče.
Pry zas budum vanoce a ty svatky chlastu a ustřelenych pazuru činskum pryrotechnikum.
Tož fajne vanoce a take ty dřystypindy kolem a kolem. Ja to rači dycky řeknu obrazkem:
http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/2/2909…
Hoj,hodil by jsi na ulozto.cz záznam z Hunteru?Rádi by jsme na to mrkli když už se to natáčelo.Izzina
Zdarec, upoutávku na EHF II jsme umístili na náš profil. Tož ať to vyjde!!!!!
Sevas Vršek, máme vonku nové EP.
Volá sa Thick Fume Of Dependencies.
Budeme radi, keď vypočuješ.
Dúfam sa bude páčiť.
Maj sa