DSD prod - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DSD prod Olomouc

Playlist je prázdný :(

Fanoušek DSD prod si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

SUBFORMOLOMOUC.CZ a DSD Production pro Vás připravili nezapomenutelný hudební zážitek!

24.4., tedy večer před Velikonočním pondělím, bude patřit olomouckému S-klubu! Máme tu čest přivítat světově proslulou kapelu CATARACT ze Švýcarska a spolu s nimi i čtveřici boybandů, které stojí za to vidět - APOSTATE, BETHRAYER, SUNSET TRAIL a AGAINST FALLING! Bude to stát za to! Přijďte ukázat, že metal v hanácké metropoli jede na plný koul...e a že dokážeme vytvořit vynikající atmosféru pro naše hosty!

SUBFORMOLOMOUC.CZ PRESENTS:

CATARACT (SUI)
(metal/hardcore)
Kapela Cataract je po svých 13ti letech existence jedním z leaderů evropské hardcore/metal scény a svou sílu v rámci jejich aktuálního evropského turné přijedou předvést i do Olomouce!
Tito Švýcaři vydávají svá alba pod gigantem MetalBlade records (stejně jako například As I Lay Dying a další světové megakapely), což rozhodně svědčí o jejich kvalitě.
Cataract mají za sebou mnoho turné po Evropě a USA (mimo jiné Hell On Earth tour nebo No Mercy tour) a také velké množství účastí na předních světových festivalech - With Full Force, Wacken Open Air, Summer Breeze Fest, americký HellFest, Brutal Assault v ČR a řada dalších..
Jejich show musí vidět každý správný fanoušek hardcore a metalu!

www.cataract.cc
www.myspace.com/cataract

VIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=cWprvp_4jx8


APOSTATE (RUS/CZE)
(progressive/metalcore)
Naprostá bomba (nejen) na české hudební scéně! 5 mladých Rusů bydlících v Praze vydalo vloni EP „Seaborne“ a jejich moderní progresivní metalcore srazil mnoho posluchačů na kolena! Jejich hudba se může bez jakýchkoliv okolků srovnávat s produkcí evropských i zámořských profi kapel. Tito chlapíci mají před sebou hodně nadějnou šanci vypracovat se do pozice kapely evropského parametru a věhlasu!

www.myspace.com/apostate1
www.bandzone.cz/apostate

VIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=f5ingA-dy9E

BETHRAYER
(thrash/hardcore)
Kapela Bethrayer je naprostá stálice na české metalové scéně. Jsou známí velmi kvalitními koncertními výkony a nekompromisním drtivým zvukem, který nenechá jediného posluchače v klidu. Jejich CD Love & Hate z roku 2010 se těšilo velmi pozitivní kritice, vystoupení na předních českých festivalech včetně Masters of Rock a Basinfirefestu a vítězství v celoroční soutěži rádia Rockmax – jasné důvody proč si nenechat ujít jejich vystoupení na tomto olomouckém koncertu!

VIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=UepviP8Ak6I

SUNSET TRAIL
(nu-core)
Olomoucká kapela Sunset Trail se od roku 2010 pomalu ale jistě zapisuje do podvědomí posluchačů tvrdé hudby.
Po vydání své prvotiny – EP St. Mistress se těchto 6 showmanů nebojí vystrkovat růžky a také díky svým živelným koncertním vystoupením v rytmu nu-metalu a hardcoru si získávají oblibu u publika. Kromě vydání zmíněného CD vloni stačili odehrát 50 koncertů včetně účasti na FajtFestu, Bethrayer Festu a dalších legendárních akcích. Nyní jsou po změně na postu kytaristy silnější než kdy před tím a s novým materiálem se budou bít o místo na slunci s ještě větší chutí a energií.

www.bandzone.cz/sunsettrail


AGAINST FALLING
(metalcore)
Druhá kapela tohoto večera, jejíž kořeny jsou silně zapuštěny v olomouckém metalovém podhoubí. Against Falling se z čista jasna zjevili v roce 2010 s jejich nahrávkou „Waiting for Dawn“ a ukázali, že se s nimi do budoucna bude muset počítat. Jejich živá vystoupení jsou nadupaná metalcorovými riffy a melodiemi a dokážou své posluchače velmi dobře zaujmout, což už dokázali na mnoha koncertech v loňském roce.

www.bandzone.cz/againstfalling

Kromě vynikajícího hudebního zážitku bude možné pořídit merchandise vystupujících kapel nebo se občerstvit na jednom ze dvou barů v klubu.
Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Leena

Krásné dobré odpoledne,

velice ráda bych Tě pozvala na stránku naší kapely Emerald Shine, hrající symphonic/folk metal s použitím nástrojů jako harfa, flétna a nově housle.
http://bandzone.cz/emeraldshine
Nedávno jsme zveřejnili první dvě demopísně, třeba se zalíbí. Poslechem a případným komentářem budeme moc potěšeni!

Díky za pozornost. Přeji příjemný poslech! :-)
Leena

Konfident

Hoj!
Máme nový kus (z připravovaného 7ep s Critical madness) v nové sestavě!
Budeme rádi, když na to vletíš a klidně nám napíšeš, jak to vidíš. Ale? Připrav se na pořádný nářez!! :-) Díky, .. červen a KONFIDENT

Zobrazit všechny názory