Drak SERWATT - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Drak SERWATT Muž, 38 let / Brno

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Drak SERWATT si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Tak se to stalo...

Tak se to stalo..drak poprvé v životě letěl letadlem..tož super pocit,hlavně když se letadlo odlepí od země.V tu chvíli mě opravdu příjemně zaškubalo v břiše:)...no a ten následný pohled na Prahu..krása..když letadlo vzlétlo do víšky 12km nad zemí to byl panečku pohled na mraky..fakt sem byl dojatej:)Při příletu do Amstrdamu sem čučel kolik různejch přírodních kanálů a jezírek zde je...kdybych tady bydlel tak si koupím vodní skůtr a řádím jak Pobřežní hlídka,,,..Po krátké cetstě autobusem jsem dorazil na hotel kde mě přivítal velmi příjemný personál:)..Druhý den ráno jsem zašel na hotelovou snídani,,ty jo to byla ale chalka..mnam...Poté jsem se odebral na konferenci které jsem se měl zúčastnit...shrnu to asi takle:Poznal jsem tady super lidi,kteří mě otevírají nové možnosti jak můžu žít a za to jsem jim velmi vděčen..Bjorn(ge) je super člověk a seznámil mě s Andrew(uk),Alex(gree),Marta(it)a mnoho dalších lidí z celé Evropy...po dopolední konferenci jsem se odebral na oběd...poobědval jsem výborné mořské pochutiny společně s talošama a Pedrem to je portugalec(fakt chytrej pán)...po obědě následovala další konference....a pak mnoho dalšího...jsem rád že jsem tady a právě se chystám vyrazit do nočního amstru:))

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Animé

Ahoj!

Coby našeho fanouška bychom tě rádi upozornili na akci, kterou jsme rozpoutali. Máme venku EPčko. Když budeš mít chvíli, koukni na náš profil.

Díky a měj se!

Zobrazit všechny názory