Dôchodca (StavMat, STMy) - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dôchodca (StavMat, STMy) Muž, 34 let / Stará Turá

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Dôchodca (StavMat, STMy) si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Oranžovej vykřičník

Zdravíčko! jaké jsou ty další podmínky vystupování na Hasičárně?? teoreticky bychom měli zájem, ale přece jen jsme celkem z daleka, tak by to chtělo víc informací.. každopádně případný koncert bychom viděli až na březen příštího roku... Díky za odpověď! OV!

Mišák STRUMMER

pocuj moj pekny jak myslis tie nase strety nazorov tusim par krat na turej na koncerte tak zalistuj v tej svojej inteligentnej gebuly a urcite si spomenes na to ze TY si sa spraval ako KOKOT /spomenul som si len na toto/ ked si sa za kazdu cenu chcel bez platenia vstupu dostat na akciu vtedy sme sa 1x pochitili a ja nemozem za to ako si sa vtedy spraval preto som reagoval ako som reagoval...taka otazka.teraz sa ti paci ked sa na kncerte ktory orgarnizujes ty ludia chovaju podobne?nereagujes nahodou podobne ako ja v tej chvily....inak bol by som rad keby sme sa na tom koncerte dohodli ako normalny ludia a nebavili sa o kravinach a prijebanych podmienkach lebo kecup.a bol by som rad keby si prestal vsetku spinu hadzat len na neho lebo kazdy minca ma 2 strany moj zlaty tak priznaj,ze aj ty si clovek a nejsi dokonaly a robis chyba ako kecup a hocikto z nas.....podvplyvom ma nove nahravky tak spravit nejaky koncert miestnych kapiel

m4k3r


Bez profilu

proc mas hakac v obrazku???
mam te zabit?!
mam tu profi lm4k3r

Michal (kecup)


Bez profilu

"kecup ma uz neraz podrazil a hnusno ojebal aj napriek tomu, co vsetko som prenho spravil"

myslim ze by viacerych ludi vratane mna zaujimalo co tym skutocne mas na mysli. ked ma uz v zivote nechces vydet a pocut rad ty to splnym, ale mrzi ma ze o mne siris klamstva, a v podstate aj o sebe ..viac si veci komplikoval ako pomahal riesit.
skus uviest situaciu ktoru sme este nevykomunikovali. napr. ak chces spomenut svoju slapku ktora tebe zmyzla...tak sa ani nemusis namahat odpisovat. a nemusis sa namahat ak uvedies minifestival kedy si mi pomohol a som ti za to vdacny. nebol moj a uz od pociatku si do toho isiel ako do petrovej akcie ktora dlho aj jeho akciou bola...

bAhno

nazdy dodchodce! pocuj mohol by si nejak spropagovat koncik co bude v turej ten nas 22 11 vieeees tranzit, uhol dopadu,one united a the klemones!!! keby si vytlacil plagatiky nejake ze by aspon do skoly dal :) nech tam pridu ludia ... dam ti koruny za tu tlac OK:D? skus sa ozvat

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20 21 22 23 24 252729313335 36 37 38 39