Annie's Trip
Čauec, v Opavě budem hrát 6.6. v cca 18:00. Snad je to pro Tebe časově ok, budem se těšit!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čauec, v Opavě budem hrát 6.6. v cca 18:00. Snad je to pro Tebe časově ok, budem se těšit!
Cau Dobrosi,
v pátek 1.5.2009 hrajeme v Havířově v Jazz Klubu společně s brněnskou kapelou Annie´s Trip.
Hrát se začne od 19:30 a vstup je pouhých 60,- Kč.
Neváhej a přijď si v den zamilovaných poslechnout naše "lovesongy":).
Tesime se na Tebe,
Tvoje Apatheia
Ahoj Dobrosi.
Dovolujeme si tě upozornit na jeden koncertík.
25.04.2009 Havířov Hawaii GALLILEOUS (Polsko), LIVEEVIL, DISSOLVING OF PRODIGY, ILL CROW
Ahoj Dobros, dotkni se nových tracků na našem profilu ;o)
stav se, ještě jsem tě na mmm akci neviděl!
BENEFIT NA MMM KOMPILAČKU, MAMA MRDA MASO FEST VOL.3
21.2.09, sobota, v Č.Těšín, Slavoj (u Autobusáku na rohu) od 19, za 60 kč
Le Christ Hypercubistic ( www.myspace.com/hyperkubistickykristus )
DAT (www.myspace.com/dreamsabouttomorrow)
FIAT ENO (www.myspace.com/fiateno)
MURKY AJAR - projekt lidi z DAT, Kocheech, Tremolo
zdravíčko .) přidali jsme nový song ze studia, tak si poslechni a třeba nám k tomu něco napiš :) dík moc a určitě doraž na beSHITku 30.1. do Karviné, čuzz
Dziendobry, yak she mash?
Čus, dík za hustý komentář na našem profílu. Jsmen rádi, že i takoví "punkáči" jako jsme my Tě oslovili, ha ha. :-)
Čus, Albert.
No jasne ze ho znam a docela dobre ... proc se ptas ??? :-D ... vcare vecer sme u nej sedeli s jednou kapelkou z Italie docela prdel ale uplne bozi hra na klavir jeden typek a zpev no nemam co vytknout :-D ...
Hojec ... Tak co jak vam dopadlo hrani Bangu este potom co sem odesel :-D ...