Jiný podnik - Úvod | Bandzone.cz

Jiný podnik alternative-rock / Frýdek-Místek

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • My own revolution (2011)
  Nezařazeno
 • Predátor (2011)
  Nezařazeno
 • Angel of evil - demo CD TAKING OFF
  Nezařazeno
 • Suicide letter - demo CD TAKING OFF
  Nezařazeno
 • Fairy tale - demo CD TAKING OFF
  Nezařazeno
 • Nápoj prokletí
  Nezařazeno
 • Jsem svedená - UnplugCAT live
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

News

Zdarec fanoušci!

 V úterý se Jiný podnik zúčastnil v ostravském klubu Parník soutěže "Boomcup 2011", kde získal první bod v hlasování publika v klubu (zejména díky třem rodinným klanům ;) ). Dále probíhá internetové hlasování, kde můžete i vy pomoct Jinému podniku získat další bod - hlasovat lze na webu www.boomcup.cz. Žádná registrace, lze hlasovat i vícekrát denně a v různých prohlížečích.

 Do konce roku jsou v plánu ještě dvě vystoupení a obě to budou vystoupení soutěžní. První z nich se uskuteční již 18.11. v Music city clubu v Praze v rámci soutěže Rock pro, druhým (resp. třetím) soutěžním počinem bude soutěž Douši buši konaná tradičně ve frýdecko-místeckém Sokolíku. Spoléháme na vaši podporu! :)

 

Dále take kapela chystá množství nových promo fotek, možná i grafiky, nahrávání a atd. Takže se určitě je na co těšit!

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Pavel

Hudební magazín MMS dává prostor muzikantům tvořícím autorskou tvorbu a chtěli by se sní pochlubit televizním divákům. V případě, že máte chuť se zúčastnit natáčení v některém z nadcházejících natáčení, které probíhá v hudebním klubu HUDEBNÍ BAZAR v Ostravě ozvěte se na mail info@alldv.cz. Jak vypadá samotný pořad najdete na adrese http://www.ltv-plus.cz/index.php/kul… Budeme se těšit na vaši účast.

Inie

Ahoj kapelo! Zbýva pouze 13 dní do registrace na University Band Contest 2013. Leto se celá akce kona v klubu Barrak za podpory univerzit, rebullu, rádia časrock, Studia Zkušebny v Ostravě, Hudebnin nový svět a mnoho dalších. V poroto budu sedět lide z hudebního průmyslu, mimo jiné také z kapely Kryštof. ;) Proč to nezkusit znova?At to hraje!

Zobrazit všechny názory