Jiný podnik - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jiný podnik alternative-rock / Frýdek-Místek

„Rock fusion Frýdek-Místek“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

News

Zdarec fanoušci!

 V úterý se Jiný podnik zúčastnil v ostravském klubu Parník soutěže "Boomcup 2011", kde získal první bod v hlasování publika v klubu (zejména díky třem rodinným klanům ;) ). Dále probíhá internetové hlasování, kde můžete i vy pomoct Jinému podniku získat další bod - hlasovat lze na webu www.boomcup.cz. Žádná registrace, lze hlasovat i vícekrát denně a v různých prohlížečích.

 Do konce roku jsou v plánu ještě dvě vystoupení a obě to budou vystoupení soutěžní. První z nich se uskuteční již 18.11. v Music city clubu v Praze v rámci soutěže Rock pro, druhým (resp. třetím) soutěžním počinem bude soutěž Douši buši konaná tradičně ve frýdecko-místeckém Sokolíku. Spoléháme na vaši podporu! :)

 

Dále take kapela chystá množství nových promo fotek, možná i grafiky, nahrávání a atd. Takže se určitě je na co těšit!

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Pavel


Bez profilu

Hudební magazín MMS dává prostor muzikantům tvořícím autorskou tvorbu a chtěli by se sní pochlubit televizním divákům. V případě, že máte chuť se zúčastnit natáčení v některém z nadcházejících natáčení, které probíhá v hudebním klubu HUDEBNÍ BAZAR v Ostravě ozvěte se na mail info@alldv.cz. Jak vypadá samotný pořad najdete na adrese http://www.ltv-plus.cz/index.php/kul… Budeme se těšit na vaši účast.

Inie

Ahoj kapelo! Zbýva pouze 13 dní do registrace na University Band Contest 2013. Leto se celá akce kona v klubu Barrak za podpory univerzit, rebullu, rádia časrock, Studia Zkušebny v Ostravě, Hudebnin nový svět a mnoho dalších. V poroto budu sedět lide z hudebního průmyslu, mimo jiné také z kapely Kryštof. ;) Proč to nezkusit znova?At to hraje!

Zobrazit všechny názory »