The Partisan
Děkujeme moc !
TP
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Děkujeme moc !
TP
Já děkuju za společný koncert:)Ty se špičatým kloboukem:D
Čau! Nevíš co na víkend? Venku hnusně a doma ještě hůř? To je čas jít na koncert, na který Tě srdečně zveme!!! 10.9. v Tančírně v Ostravě a 11.9. v Barrocku v Třinci!!! Tak si přijď vychutnat Amorfii a další skupiny.
S pozdravem Amorfia
rado se stalo :)
Ahoj, jako našeho fanouška si Tě dovolujeme požádat o hlasování v hitparádě rádia zostra. Hlasuj na http://www.zostra.cz/hitparady/ kliknutím na název kapely. Hlasuje se celý měsíc, když na nás vzpomeneš a občas klikneš (1 klik na IP adresu a den) budeme velmi vděčni. Čtyři
Ahoj Dobrosi,
nalaď se s námi na vlnu australského rocku na:
www.bandzone.cz/jinypodnik
Ahoj! Děkujem za podporu ;) Jsme kapela i s bubeníkem, ale neměli jsme ještě možnost nahrát kvalitně píseň se vším všudy. Jestli máš chuť si to poslechnout v jinačím kabátě než tady na BZ, tak nás přijď v sobotu podpořit do Jazzu. Měj se
Caute lidi. Tohle neni spam:-D Prosim pomozte nam dostat se na karvinsky woodstock v hlasovani na internetu. Prece nedopustime, aby na woodstocku hrala spatna hudba!
http://juventus.cz/woodstock.php?Rok=20…
Dekujem. Nezapomeneme vam to;)
Vítáme Tě Dobrosi:) Vřelé díky za přidání..užívej dní..měj se faaaajn.
Nazdar Dobrosi,
Zveme Tě tento pátek 27.3.
na náš koncert do Motorhousu (bývalá Ibiza)
v Českém Těšíně, kde si zahrajem společně s Drumstixem a Only for life.
Těšíme se na tebe!;)