Synchrony
Ahoj, tady je trocha dobrýho libereckýho rocku ;-)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, tady je trocha dobrýho libereckýho rocku ;-)
Ahoj,
v sobotu 27.3. hrajeme poprvé v Liberci v klubu Faus Pas se spřátelenými kapelami ATTIC VANITY, APOSTATE a SCOUND
SMASHED FACE
ATTIC VANITY
APOSTATE
SCOUND
------------
27.3.2010 - 19:00
Liberec
Faux Pas club
Budem rádi, když se zastavíš a podpoříš nás na posledních koncertech před našim evropským tour
SF crew
zdarec Báro....
Toto je pozvánka do Liberce do klubu Had, na párty zvanou MEXICO GORE CANNIBAL NIGHT 2, kdy v Liberci odstartují praví a nefalšovaní mexičtí gore grindeři GORE AND CARNAGE svou evropskou tour.
A to za supportu českých kapel Victims, Bloody Diarrhoea, Incarnate a Cock Brutality.
Akce se koná v pátek 2.4. 2010 od 20:00
Podrobné info na profilu a na plakátě, odkaz zde: http://www.cbty.ic.cz/akce/mexico2.jpg
cuz Báro:
Tohle je pozvánka na 5té pokračovaní Bizarro Masacro Violento Toertura Festa, jenž vypukne v Liberci 20.2. v klubu Had od 19:00 hodin.Minulá pozvánka byla vymazána atnitspamem, tak snad teď:-D
http://www.cbty.ic.cz/akce/jsem5.JPG
Veselá tancovačka v namrdaném line-upu: Spasm, Amoclen (poprvé s novej pan zpěvák), Ultra Shit and Slim, Full Time Job a pořádající Cock Brutality, pro něž to bude jubilejní 50tý koncert, tudíž si třeba připraví nějaké obscéní překvapení.
Pokud máš zájem o zařazení do našeho mailing listu, kde bysme tě informovali o koncertech, které v Liberci budem poářdat, tak stačí napsat!
budíž ti odpuštěno...
to jsme zase my...12.12. v Jablonci Na Rampě s NVU a Vision days...tak nebuď páprda a doraž...
Ahoj Devilyn !!! Akustické Kapely Goodfellas a Model Bazaar budou hrát 25.11 u tebe v Liberci v klubu Vlak!! Budeme moc rádi, když v 21:00 přijdeš a třeba dotáhněš nějaký kámoše..Těšíme se na pořádnej mejdan!!Určitě nejsi tak nesnesitelná:-)) Zatim se měj fajn Tom (Goodfellas) http://bandzone.cz/goodfellas
Ahoj, Devilyn.
1.12. vydáváme nové album s názvem "Manifest" a zveme tě na náš profil, kde si celou desku můžeš už teď poslechnout. Budeme rádi za komentář :-) Přejeme hezký den ;-) ABSTRACT ESSENCE
Cuz Baro, 14.11. v Hadovy koncik..
Zdar Devilyn, po dlouhý době nás můžeš vidět v úterý 6.10. v Liberci u Váchy na Harcově ještě spolu s Alkocomou a švýcarskou kapelou Straight Out. A zadarmo!