decore - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

decore 49 let / kv

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek decore si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

spod bot ranní pot - festival EDU.ART 2011 & další

          Přijměte srdečné pozvání do mezinárodního filmově festivalového shonu a přijďte se podívat na narozeninovou kalbičku ve znamení raka. 5.7.2011 se ve WÉČKU (Karlovy Vary - Rybáře) koná společný koncert skupin ETERNAL FIRE (sokolovský hc punk) a ANIMAL RESOURCES.

EDU.ART fest 2011 se letos koná počtvrté a opět je pěkně vymazlený, laťka, kterou si organizátoři nastavují, je letos opět výše. Na pátek 22.7.2011 a sobotu 23.7.2011je přichystán program, jenž mapuje velmi zajímavou stylově různorodou scénu, vzhledem k většímu zastoupení německých kapel a také zastoupení kapel ze vzdálenějších měst od nás je různorodost stylová obohacena i o různorodost geografickou. Biatlonový areál v Jáchymově, kde se festival koná je přivítá ve zmíněné dny např. Unnecessarity, Orchestru, německé Meniak, Möped a spoustu dalších dobrých kapel a djů.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Wirtuální Clony

Pic, tímto tě zveme na náš profil k poslechu našeho prvního CD!! Ve snaze udělat ho v široké rozmanitosti, apelujeme na lidi, že se nedržíme určeného stylu a nezapadáme do žádné systémové škatulky! Očekávé sdružení lidí stejného názoru, pro společný cíl a jednotu. Todle neni jen hudba, ale útok na konzumní společnost a vše co nás na ní sere! Rozdělme se, spojme se!!! 6WC66, Proro(c)k, Utuk Xul

Generační Konflikt

Ahoj Bandzoňáku/Bandzoňačko,
dovolujeme si Tě pozvat na společný koncert kapel Generační Konflikt (rock-pop/Karlovy Vary) a Noisebone (nu-metal-crossover/Ostrov), který se uskuteční v karlovarském baru SLASH v sobotu 22.9.2012 od 21 hod.
Více informací na našem profilu.
GK

Zobrazit všechny názory