daivids
ten to týden je to bída všichni maj kolem dvacky a ty deset co se děje ti nechceš bít první druhý místo je na prd
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ten to týden je to bída všichni maj kolem dvacky a ty deset co se děje ti nechceš bít první druhý místo je na prd
Díky moc za přidání snad někdy někde na koncertě...měj se a díky
Ahoj, vítej u nás...:-)
Ahoj, pokud Tě zajímá netradiční spojení rocku a elektroniky, budeme rádi, když si poslecheš NANOSFÉRU...
ahoj
můj milý, jak se vám dnes daří? Doufám, že je vše v pořádku s tebou, mé jméno je Sandra Jsem mladá dívka nikdy se vzal, když jsem viděl váš kontakt v této stránky ještě dnes a já jsem se začal zajímat, že jste jako můj přítel, prosím, pokud vám to nevadí, můžete mě kontaktovat na můj soukromý e-mailovou adresu (sandrakoroma1@yahoo.com), abychom mohli sdílet fotky a řeknu více o mně. vždy na paměti, že vzdálenost není záležitostí v přátelství jsem čekal, až uslyší od vás soon.Sandra baby
AHoj, je to nase samolebka :)