Crystal Productions - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Crystal Productions Havířov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Crystal Productions si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Naší předností je kvalita, kreativita a individuální přístup k zákazníkům. Zhotovíme cokoliv na co si vzpomenete. Potiskneme trička, mikiny a jakýkoliv jiný textil od renomovaných světových firem.  Poradíme jak zakázku realizovat i jak řešit grafické problémy. Náš kreativní tým grafiků se vám rád postará i o nové logo nebo celý motiv.

Potřebujete pro svoji kapelu, firmu nebo jen pro sebe kromě triček i čepice, plachty na stage, placky, trsátka či další reklamní a dárkové předměty? Ozvěte se nám!
 
Máme letité zkušenosti se stovkami motivů. Není věc, která by nešla realizovat!

kontakt@crystalprod.cz / www.crystalprod.cz / www.merchandisefactory.eu

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty