Diagnoza - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Diagnoza rock-pop / Chomutov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Kulisárna :-)

Přátelé a kamarádi,

dovolte nám abychom Vás věrné i nevěrné pozvali do chomutovské Kulisárny dne 19.12.2015 na společný koncert kapel : femme fatale (větší část bývalé Diagnozy 300), Sundial (Chomutov) a Diagnozy (ano, už bez přídavku 300). Vstupné je 90,- kč a začátek je plánován na 19.00 hod. Věříme, že dorazíte v co největším počtu. Jste všichni srdečně zváni :-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Lnemecek01

Zdravím Vás,

zastupuji (provozuji) dnes již legendární chomutovský klub Huháč, dříve undergroundový Huhu Bar, který v současnosti prochází změnou. Rád bych navázal na tradici skvělých koncertů a hudební osvětu našich i přespolních domorodců.

Vaše kapela mě oslovil/a, proto bych se rád dohodl na spolupráci.

Odhlučněné sklepní prostory s autentickou atmosférou severu Čech přímo vybízí k pořádání hudebních akcí. Kapacita interiéru je pro 70 návštěvníků, v létě je v provozu velká zahrádka s grilem, excelentně čepuji pivo Excelent 11°, nebo z bohaté nabídky lihovin naliji něco ostřejšího. Velkou výhodou je, že lidi jsou naučeni do klubu chodit a jsou zvyklí na žánrovou rozmanitost pořádaných akcí.

Pokud byste měli zájem v Huháči vystoupit, rád se s Vámi spojím a dohodnu na podrobnostech.

Předem díky za odpověď.

Lukáš Němeček
provozovatel
Tel.: 722/008 399
lnemecek01@gmail.com

Míra Dg300


Bez profilu

Ahoj metalindo, dej nám chvilku na sehrání a nazkoušení s novým basákem a vlítnem na pódia s novým playlistem a tak trochu i s novým stylem :-)

speleology

Už jsem tu pozvánku na akci upravil, nyní je vše v pořádku. Bandzone naštěstí umožňuje editovat anonce koncertů každému interpretovi, který je na nich uveden, byť tam ve skutečnosti hrát nebude.

Zobrazit všechny názory »