Diagnoza - Úvod | Bandzone.cz

Diagnoza rock-pop / Chomutov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Rány (demo ze zkušebny)
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Kulisárna :-)

Přátelé a kamarádi,

dovolte nám abychom Vás věrné i nevěrné pozvali do chomutovské Kulisárny dne 19.12.2015 na společný koncert kapel : femme fatale (větší část bývalé Diagnozy 300), Sundial (Chomutov) a Diagnozy (ano, už bez přídavku 300). Vstupné je 90,- kč a začátek je plánován na 19.00 hod. Věříme, že dorazíte v co největším počtu. Jste všichni srdečně zváni :-)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Lnemecek01

Zdravím Vás,

zastupuji (provozuji) dnes již legendární chomutovský klub Huháč, dříve undergroundový Huhu Bar, který v současnosti prochází změnou. Rád bych navázal na tradici skvělých koncertů a hudební osvětu našich i přespolních domorodců.

Vaše kapela mě oslovil/a, proto bych se rád dohodl na spolupráci.

Odhlučněné sklepní prostory s autentickou atmosférou severu Čech přímo vybízí k pořádání hudebních akcí. Kapacita interiéru je pro 70 návštěvníků, v létě je v provozu velká zahrádka s grilem, excelentně čepuji pivo Excelent 11°, nebo z bohaté nabídky lihovin naliji něco ostřejšího. Velkou výhodou je, že lidi jsou naučeni do klubu chodit a jsou zvyklí na žánrovou rozmanitost pořádaných akcí.

Pokud byste měli zájem v Huháči vystoupit, rád se s Vámi spojím a dohodnu na podrobnostech.

Předem díky za odpověď.

Lukáš Němeček
provozovatel
Tel.: 722/008 399
lnemecek01@gmail.com

Bez profilu

Míra Dg300

Ahoj metalindo, dej nám chvilku na sehrání a nazkoušení s novým basákem a vlítnem na pódia s novým playlistem a tak trochu i s novým stylem :-)

speleology

Už jsem tu pozvánku na akci upravil, nyní je vše v pořádku. Bandzone naštěstí umožňuje editovat anonce koncertů každému interpretovi, který je na nich uveden, byť tam ve skutečnosti hrát nebude.

Zobrazit všechny názory