vytek
Jaká výmluva? Já v tom vážně nemám prsty! Nicméně přijmi jako omluvu za zničení dětství tuhle jak vizuální, tak zvukovou a především duševní pastvu: http://www.youtube.com/watch?v=…
No a ten příslušnej web je teprve hutnej... :))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jaká výmluva? Já v tom vážně nemám prsty! Nicméně přijmi jako omluvu za zničení dětství tuhle jak vizuální, tak zvukovou a především duševní pastvu: http://www.youtube.com/watch?v=…
No a ten příslušnej web je teprve hutnej... :))
Zabil? Neee, to nee. Já když přišel, tak už takhle byla. Třeba se chtěla jen pohoupat... ]:-)
Názorně předvedu a naučim..jen si musíme do případného bytečku pořídit dostatečný počet zrcadel. Což pro nás dvě znamená asi fakt hooodně :)
No tak tohle náhodou umim - jedno zrcadlo za sebe, jedno před sebe a natáčet, natáčet, natáčet :D
jůůůů, děkujůůůů :-*
A dodávám ještě: Milá Mařenko, měj se tu přenádherně. A na tom svém výletě taky. A stejně se už teď moc těšim, až se vrátim a uvidim tě aka duhovou vílu, hihi..
uz mlcim teta ..ja mam zase do dneska rad Oasis .kazdej ma ty karty rozdany jinak :)
ja vim ze ne ..ale pride me jako konstrukt pro volnomyslenkarsky slecny co chtej peknyho biliho boba marleye s alespon 2 titulama z vejsky ...dobra cilovka ....
ja ti nevim ale toho dredare bych za to co hraje nejradsi skopnul z ty zidle primo ze strechy na avenue :....... kamenuj me :)))))
Ano, Marg je zkrátka perlasista :)
A já mám poster!!! A sbaleno..víceméně.
Nemáš zač, dredátore :-***
Nejšikovnější... no nevim... když se netrefim cukrem do velbloudího mlsu... :)