už je to vážně staré deset let...?
Když jsem už ze samé práce málem šilhala, chtělo se mi spát a už už jsem házela čelíčko na klávesnici... zahráli na Rockzone tuhle věc a přivedli mě tak zpět ke svěžesti a elánu, hehe.
Hned jsem hupla na Youtube, abych si připomněla klip. Páni... ty strašlivě drahé klipy mají něco do sebe. Je to efektní, ne, že ne. A ta pecka mě baví i po deseti letech.
Pufík tam docela překvapivě paří, co? :oDD
Tímto tě, skladbo, povyšuji na píseň pro dnešní den.
Aha... yeah... :o))


















