blog sem, blog tam
Koukám, že už jsem si nějakou dobu pořádně neblogla :o)
Chjo, jsem nějak trapně vyrovnaná, ani vřískat nebudu... co se mnou? :o)
Nepředpokládám, že by měl někdo chuť číst si o mém nadšení z knih o feministické literární kritice ani o panice nad neexistujícími termíny odevzdání překladu, kdyžtak dodám soukromě ;oD
Už jsem také viděla Twilight a bylo to vcelku zábavné. Jak je to o upírech, tak mě to většinou baví. Ovšem nesdílím celosvětové nadšení z hlavního hrdiny, mně se samozřejmě líbil ten zákeřný hnusák bez bot, co nakonci zašel bídnou a bolestivou smrtí, kterou si zasloužil za to, že nebyl ten správný vymydlený šampónek :o)
A v trafice měli Faunův labyrint za 49,-, z čehož jsem si málem učůrla.
Taky jsem v pátek byla na koncertě Racing Sheep in Da Upsidedown Fish a byl tam vyloženě nával. Ve chvíli, kdy přišli psi, už se doslova nedalo hnout. Kdo někdy v Rybě Naruby byl, jistě chápe :oD
To je tak všechno. Trapnou historku o namožených součástkách a koňské masti zveřejňovat nebudu :o)
Píseň pro dnešní den bych ráda věnovala sistahůdu na počest naší nedávné schůze. Po dlouhé době jsem si ji pustila teď o víkendu, když jsem vařila (no fakt!) pro celou rodinku (nekecám!). Příště tam dám ještě víc chilli, čímž vyrobím zbraň hromadného ničení. Protože přesně TAKOVÁ holka jsem :oD

















