Coma_black - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Coma_black Žena / Hrabišín

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Coma_black si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Osm Setin bez Jídla

Heyá! Chceme si tě naverbovat k sobě na profil. Aby to vypadalo dobře, potřebujeme hodně fanoušků a ty nám v tom můžeš pomoct xD Checkni www.bandzone.cz/ZV a když se ti alespoň trochu zalíbíme, přidej si nás. Když se nezalíbí, přidej si taky a do komentů napiš svůj názor, klidně i fakt sprostě xD Díky a cy@! ZV ++

Nachez

Zdravíčko,Coma black ..tímto tě zveme 27.6 od 14 hod na open air CopaMathare,který se koná v Uničově v městském parku na "hasičské louce".Vstupné je 130korun českých.Tvůj sluch i zrak oblaží kapely Imodium,The Neoromantix,Skipjack a další.Více informací nalezneš na adrese http://copamathare.unas.cz. Kapely i pořadatele se na tebe těší.měj se fajnově

Rattle Bucket

No díky díky!!!=) To se báječně čte tohleto;-) Futurum dopadlo parádně a jsme moc rádi a příjemně překvapeni, že se lidi takhle bavili=) Tak zase někdy příště naviděnou a mockrát dík za přidání si nás do oblíbených, vážíme si toho!! Zatim se měj fajn;-) Tom -RB-

Shockwave

Ahoj Coma_black .Srdečně tě zveme na pařbu na netradičním místě.V sobotu 31.01. vystoupíme společně s brněnskou kapelou Rattle Bucket na šumperském Bowlingu Korzo.Akce začíná ve 20:30h a vstupné je pouhých 30kč.Těšíme se na tvoji účast a podporu.Shockwave

Ticho De Pre Cupé Band

Ahoj,
nenech si ujít jedinečný vánoční koncert v pátek 26.12. v milevsku, na kterém Tvá oblíbená kapela Ticho oslaví krásných a kulatých 5,5 roku existence! Pekelná jízda zaručena speciálním akusticko/rockovým setem Ticha a fůrou hostů. Více (včetně soutěže o lístky) na našem profilu...
Budeme se těšit!
A my samozřejmě víme, že přijdeš...

mario.sks11

Milášku,víš,jaký je rozdíl mezi cikánem a pizzou?? ....Pizza v peci neřve!!!! :-) Ale jinak nejme přeci žádný rasisti!Miluju Tě a moc ti děkuju za nejkrásnější ROK mého života...Moc rád bych tohle řekl znova za rok,tak buď hodná!! SKS&YOU forever