Verunečka maličká - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Verunečka maličká Žena, 28 let / Nová Hradečná

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Verunečka maličká si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

GG Allin - jeho zbraní byla hudba...

dwp

"Byl to ten nejzkaženější a nejhorší člověk. Všechna očekávání ostatních ignoroval,  mnohokrát chtěl spáchat sebevraždu přímo před fanoušky, ale nikdy se mu to nepovedlo... ... nakonec zemřel na předávkování heroinem, ale někteří si říkali, že to měl až moc jednoduché. Nejde o to, jak se choval, to byla pouze doprovodná image... Jeho hlas volal k pobouření, jeho texty vyvolávaly vzpoury, ale on sám byl originál... Byl to prostě GG Allin a za to mu patří velký dík..."

GG Allin byl punk-rockový zpěvák a skladatel, který účinkoval a nahrával s mnoha punkovými kapelami. Byl hodně proslulý svým notorickým počínáním na jevišti, kde působil agresivně, obscénně a sebedestruktivně. Nebál se ani močit či kálet přímo na koncertech a doslova se ve svých produktech i povaloval. Častokrát napadl i přihlížející fanoušky a tím je motivoval k agresivitě během jeho koncertů.
Možná byl lepším odpůrcem mnoha věcí než muzikantem, natočil i proslovy o své zemi, pedofilii, rasismu či misogynii. Měl zástupy fanoušků, i když byly nahrávky jeho hudby velmi špatné a kritiky odsuzované.
Jeho kultovní postava a chování zaujalo mnoho umělců, kteří hrají Allinovy písně či s ním přímo spolupracovali. Mezi ně patří například Faith no More, 69 Eyes, Beck, Lemonheads či Dum Dum Girls.
Můžeme tedy říci, že Allin byl velmi úspěšným hudebníkem, ale pouze v úzké škále fanoušků. I přesto mu patří velký obdiv :)
Dokázal toho daleko víc než jen řvát, svoje texty interpretoval i v klasických hudebních žánrech, jako je například country.
Na koncertech byla agresivita na místě. Sami Allinovi přívrženci mu svou oddanost dokazovali tím, že jej napadali a on je následně také...
Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory