Galactic Industry
Hoj Ondare;-) máme pro Tebe nové mohutné zvukové poselství z Alfa Centauri;-) povolení k hladkému přistání v našem planetárním systému máš vystaveno na našem profilu;-)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hoj Ondare;-) máme pro Tebe nové mohutné zvukové poselství z Alfa Centauri;-) povolení k hladkému přistání v našem planetárním systému máš vystaveno na našem profilu;-)
no stačí se podívat na seznam našich koncertů na profilu:)
Děkujeme !!!!
Ahoj Ondro.Moc se omlouvám,ale bouhužel toho 21.2 se ta akce konat nebude.Určitě si Vás,ale pozvem na nějakou akci.S pozdravem Hubert
Nejni zač, to je samozřejmost.
Čuss, dneska byla zkouška - ten stojánek jsme odevzdali, tak jak jsme ho lohli. Nic navíc na něm v té době nebylo ... :(
Nazdar kámo.Moc se omlouvám,že píšu až teď,ale odešel mi počítač do věčných lovišť.Chtěl jsem Vám moc poděkovat zaVaší učast na naší akci.Byl jsem nadšenej,výborná muzika.Tady je odkaz na fotky http://hubert75.rajce.idnes.cz/Jizanske… přeji Vše nej v Novém roce.S pozdravem Hubert
Děkujeme ti za prožité 3 roky s tebou, bylo to fajn , hodně úspěchů a vyprodaných koncertů s Dlouhým Kouřem a ostatními projektíky ! Měj se ať se daří bejku :) Ahoj !!!!
Zdravíme blánobijce do Rakovníka. Děkujeme moc za podporu, vážíme si jí! Ať Vám to v novém roce se SURICAŤákama pěkně hraje, spoustu vydařených koncíků, složených písniček, tvůrčí pohody a Tobě pevné paličky, znějící blány a radost z hraní přejí Bed Sores.
rip /bed sores/