RebelSky
Zdravíme Ta
Mame nové demo CD , skladby z neho si mozes vypocut v profile. Verime ze sa Ti zapacia.
RebelSky
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme Ta
Mame nové demo CD , skladby z neho si mozes vypocut v profile. Verime ze sa Ti zapacia.
RebelSky
Ahoj Carino,
sme kapela z Piešťan, hráme hmmmm... asi mix punku / rocku / HC so ženským vokálom. Pozývame ťa na náš profil, vypočuť našu tvorbu, možno napísať názor...Budeme radi ak sa zastavíš :).
Na www.stateofmind.sk máme na stiahnutie celý album.
Ahoj,
v sobotu 3.10. hrajeme po delší době opět v Púchově! Koncert se uskuteční v Queens pubu za podpory kapel GOD DEFAMER a OBLITERATE. Budem rád, když ti vyjde čas a zajdeš nás podpořit!
Fred / TRX crew
Ahoj, rádi bysme Tě pozvali na poslech naší muziky. Kdyby tě náhodou zaujala, tak nastraž uši, protože 23.května zavítáme do Trenčína :-)
Papa Noel
.............-.,;.,.,.;,.;-.,;;
Ahoj carino, pozývame ťa na náš koncert do Komjatíc kde nahrávame LIVE KONCERT (koncert z malim orchestrikom a rozne efekty) a dopravu z Trenčína NMnV a Trnavy zabezpečujeme my - organizujeme FANBUS.
Viacej info na nasom profile.
S pozdravom kapela THE PARANOID
ahoj carino prid nas podporit na trenchtown battle buduci piatok 6.2.09 do piana clubu v TN start o 19:00 dakujeme merry age