cafeexil - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

cafeexil Praha

Profilový obrázek cafeexil

Playlist je prázdný :(

Fanoušek cafeexil si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Oblíbené kapely: 3

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
248
Profil registrován
5.4.2013

Blog

koncert: DUO LA BOHEME

Čtvrtek 16. dubna od 19.30 hod

Vstupné 100 Kč

Duo La Bohème tvoří pár Andraž Polič a Nataša Burger. Na komorních scénách prezentují francouzské šansony a tvorbu šansony ovlivněnou.

Andraž Polič se narodil ve Slovinsku, a jako básník, hudebník, skladatel a herec působí střídavě v Praze a Ljublani. Vydal 13 básnických knih, skládá hudbu pro divadelní scény v Lublani, Prahze, Terstu, N.Y.C. a dalších městech. Jako host působí v divadle Vizita  Jaroslava Duška,  v impro skupině ´´ Samé Vody´´ Hraje  a zpívá ve své vlastní kapele ´´Hamlet Express´´ (Ljubljana) a ´´Klid´´ (Praha).

Nataša Burger, slovinská herečka, přijela do Prahy na počátku 90. let. Studovala Konzervatoř Jaroslava Ježka a DAMU. Český divák se s ní seznámil díky jedné z hlavních rolí ve filmu Jana Hřebejka Horem pádem. Působí na několika pražských divadelních scénách.

Zobrazit všechny články »

Poslední názory

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!

Zobrazit všechny názory