Bydža - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bydža Muž, 39 let / Vilémov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Bydža si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Oratorium P. Englera a Toxici u toho

Spojení duchovní a north-crosové hudby přineslo fantastický hudební zážitek

Oratorium ke cti sv. Pavla, které se zaznělo pod klenbou kostela sv. Václava ve Šluknově 29. června přineslo stovkám posluchačů nevšední zážitek. Třináct hudebních skladeb z pera šenovského skladatele Patrika Englera přednesl Vilémovský chrámový sbor a north-crossová kapela Toxic People. Výsledek tohoto hudebního spojení byl nečekaný nejen pro posluchače, ale i pro samotného autora oratoria.

Party Anděla Strážného napsal Patrik Engler pro svou ženu Markétu a sv. Pavla zpíval Petr Bydžovský. Právě sóla těchto dvou zpěváků patřila k tomu nejlepšímu, co ve sv. Václavu zaznělo. Skvělý a suverénní přednes, jiskrný soprán Markéty Englerové a sametový bas Petra Bydžovského ocenili posluchači potleskem na otevřené scéně.

Celý článke i s fotogalerií zde:

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Meresiew

Zdarec, jako fanouška tvrdší muziky a našich přátel F.A.King si tě dovolujeme pozvat na náš profil kde je k poslechu naše poslední EP „Do zdi jít“. Kritizuj, chval, ale hlavně ať se něco děje.
www.bandzone.cz/meresiew

Zobrazit všechny názory