petolo12
fuuuuuuj kiwi............pivecko bolo vynikajuce...taka izbova teplota:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ako ze sme sa odreagovali? :D ale dobre bolo, toz pravda:)
fuuuuuuj kiwi............pivecko bolo vynikajuce...taka izbova teplota:)
super, tesime sa na vas moc, bo to bude ais nas prvy koncik:)
Cerus Bystričanka!!! Vdaka za Fandenie Domovskej Kapele Pivnica band.... velmo si to važim osobne že v BB začiname mať dakych ludí ;) ............ Kubko, snáť na koncerte.
ahoy, nechecknes nas? budeme mat u vas v juni koncik:P
Mato
ale ale petoo co ty tu ;)) inak ahoj :P
huuups v sobotu....:)
pocuvaj...co ste to vcera pili v tom irishi...som sa chcel spytat,ale najak som zapomnel:))
no bolo to prudko zabavne vcera :D:D:D punkrock :)
Hm jake good photo:) Dik za add a vcerajsiu ucast:)heh Musime zacat chodit k vam hrat castejsie;)