Srovnal.Josef
Ahoj dovoluji si tě pozvat na profil mojí skupiny "Výsledek" http://bandzone.cz/vysledek
Jsme pop-rocková skupina ze Šternberka a právě sme vydali nový singl s názvem " Každý z nás " .. :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj dovoluji si tě pozvat na profil mojí skupiny "Výsledek" http://bandzone.cz/vysledek
Jsme pop-rocková skupina ze Šternberka a právě sme vydali nový singl s názvem " Každý z nás " .. :)
Ahoj zveme tě na Summer Music Fest, který se bude konat v sobotu 20.6. v 19h před šumperským H-klubem. Za nepříznivého počasí uvnitř klubu. Mrkni na link k akci:
https://www.facebook.com/events/1006395…
Ahoj, dovol abych Tě pozvala tento týden na festival Metalová Smršť3 v Oskavě. Pořádná dávka metalové muziky, pití a zábavy. Zahrají kapely jako Trollech, In Extremis, Storn, Everlasting Dark, Snaefell http://usr.bandzone.cz/band//sn…
Ahoj Bosorko.o)
Tak a je to venku..prvni song z pripravovanyho splitka s BURNING STEPS na profilu ! Tak mrknete a piste co si o tom myslite:o)) Diky
EHOF
Ahoj boosoorkaa právě jsme vydali cd.Zveme tě na jeho poslech.:-)
Zdrawíčko,bosorko..tímto tě zveme 27.6 od 14 hod na open air CopaMathare,který se koná v Uničově v městském parku na "hasičské louce".Vstupné je 130korun českých.Tvůj sluch i zrak oblaží kapely Imodium,The Neoromantix,Skipjack a další.Více informací nalezneš na adrese http://copamathare.unas.cz. Kapely i pořadatele se na tebe těší.měj se fajnově
Ahoj Boosoorko .Srdečně tě zveme na pařbu na netradičním místě.V sobotu 31.01. vystoupíme společně s brněnskou kapelou Rattle Bucket na šumperském Bowlingu Korzo.Akce začíná ve 20:30h a vstupné je pouhých 30kč.Těšíme se na tvoji účast a podporu.Shockwave
cau boosoorko, zvu te 17.1. do hacka na moji party:
http://i395.photobucket.com/albums/pp37…
sex na podiu je zakazan, ale i tak doufam, ze dorazis!
Ahoj!
Kdyby ses chtěla trochu povyrazit, tak:
Pá: 10. 10. - Šumperk - H-club
ŠROUBY
PROCES4
www.bandzone.cz/proces4
EMPTY HALL OF FAME www.bandzone.cz/emptyhalloffame
THE COCCOTS
www.bandzone.cz/thecoccots
start:20:00, vlez: 60,-
Osobní účast vítána! Maj sa.
Ahoj, zveme te na nas koncert tento patek v byvale Music Machine vecer od osmi spolu s Flower Power!!Po dlouh edobe opet v Sumperku