Afro - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Afro Muž / Pardubice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Afro si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Promin

Píše se prosinec roku 2004, a s, díkybohu, bejvalkou slavíme nechutné výročí jeden kurevsky dlouhý rok! Je před Vánoci, tak se chci ukázat v nejlepším světle..koupil jsem šampáňo, pěnu do koupele a lubrikáč! Z peněženky mi zmizely dvě stovky, ale představa, že starou (pro retardy: pracovní název pro bejvalku) omrdám do řiti, zastínila i tak obrovské finanční vydání! Už si nepamatuju co sme měli k žrádlu, to co následovalo poté, vše dokonale zastínilo. Začalo to stejně jako vždycky, řikám jí: "Pojď do vany, aspoň si před lýzačkou umyješ lochnu!" Napustil jsem mraky horký vody a napěnil ji tak, že by se za tu pěnu nemusel ani sládek ve Staropramenu stydět! Vlezu si, jako tradičně na nejpohodlnější místo, a ji nechám, když má to výročí, sedět na špuntu! Remcala, jak ji ten špunt s napnutým řetízkem škrábe kaďák, kdyby ale tušila, co přijde později, držela by hubu! Bylo na čase otevřít šampaňské (69Kč). Věděl jsem, že alkohol mi pomůže oddálit výstřik alespoň o půl hodiny. Nalil jsem starý skleničku a sám si dal pořádný doušek z lahve, slavnostně zakončený mohutným krkancem! Co jde dovnitř musí i ven, říkám si zvesela! Přestalo mě bavit koukat se na její ksicht, tak jí strčím palec u nohy do kundy. Trochu ji to asi překvapilo, vyjekla a vylila šampaňské do vany. Nu což, její blbost! Trochu se vzrušila, cítil jsem jak se jí štěrbina plní kundím slizem.

Raději už lezu ven, utřu se do jediného ručníku v koupelně a jdu naladit nějakou hudbu. Slyším jak si v koupelně čistí zuby a chrlá pastu do umyvadla. Pustím se sebezapřením REM a odvalím se na postel. Budík ukazuje půl dvanáctý, její čas. Když ji neomrdám hned, tak se zas bude vymlovat, že už je pozdě, píča! Jak přišla do ložnice, tak sem ji stáhnul na matračku, málem si rozbila hlavu o zeď. To to pekně začíná... Začnu jí lízat poštěvák, nic jinýho sem tenkrát ani neuměl. Popravdě, poštěvákem sem tehdy nazýval všechno od mezi řití a pupkem. Využil jsem situace a zaměstnal svůj ukazovát průzkumem trhu. Jedu od kundíry dolů k čokoďůlku, překonávám zbytek neoholených chlupů, až sem dorazil na místo určené. Trochu se cukala, ale po chvíli uznala, že prst v prdeli není nic víc než prst v prdeli! Mohl sem si aspoň ostříhat nehty, uvedomím si...takhle budu mít její hnědku pod nehtem, bůh ví co žrala!!! Ale co, máme výročí, ať to stojí za to! Nechám ji chvíli pocumlat ocas, aby měla dobrej pocit z předehry. Zas ho líže jak nanuka. Kolikrát sem jí vysvětloval, že ho nemá z pusy vyndávat...darmo mluvit.

Posléze nasedne na koníka a začne se o mě mrdat...má to takhle ráda, tak držim hubu i když to trochu bolí. Nemá moc kondičku, takže po chvilce odpadá. Teď přišel správný čas, na gumu není čas...vytahuju ze šuplíku lubrikáč a mažu si jím ohon. Čeká zezadu, takže nevidí, co se chystá!!! Strkám jí do kundy dva prsty aby se uklidnila. V nejpravější chvíli ji chytnu za prdel a říkám: Miláčku, dneska máme to výročí, chtěl bych zkusit něco nového! Nic nedělej, sama uvidíš. Začínám tlačit na pilu a soukám klácek do její řitě. Nebyla na to ani trochu připravená, takže začalá řvát jak tur. Ještě aby tak vzbudila sousedy!!! Říkám si, dyť to nemůže bolet víc , než když sere velký hovno! Přidám lubrikáč a vrhám se na pokus číslo dva. Pomalu soukám žalud přes svěrač a sem tam! Mám vyhráno, honí se se mi hlavou. Tak to kurva ani omylem!!! Jak sem tvrdě přirazil, bolestí odletěla na druhou stranu postele, narazila na zeď a začala brečet! Do píči, tahle mi zkazit výročí! Nechám ji vybulet se a omrdám jí párkrát na boku. Chce to nápad!!! V tom můj pohled spočine na prázdný flašce od šampáňa..sundám hliníkovou etiketu a strkám jí hrdlo do píči.

K mému překvapení se jí to líbí, sama si bere flašku do rukou a strká si jí hlouběji do útrob. Zeptám se jí, jestli to můžem ješte jednou zkusit do kaďáku. Moudře už nečekám na odpověď a sápu se přes její vystrašený svěrač. Tentokrát je celkem uvolněná, jde to snadněji, než sem čekal... Začíná si to užívat, nikdy jsem ji neslyšel takhle sténat. Nevim jestli je to mym ocasem v její řiti, nebo napůl zaraženou flaškou v její lochně. Čert to vem, hlavně že je večírek! Vidím, že je celkem opilá, možná až apatická. Horká voda a bublinky splnily svůj úkol!!! Ještě chvíli ji mrdám, pak vytáhnu ptáka z řiti a vyleju se jí na ksicht. Tentokrát jí to ani moc nevadilo, nakonec mi ho i pekně umyla v hubě, takže sem si nemusel dávat sprchu! "Běž si vyčistit zuby a umejt obličej ať mi nezakydáš polštář!" Chvíli remcá ale pak se líně zvedá a odchází směr koupelna.

Kdesi uvnitř mého já panuje absolutní spokojenost. Padám na postel. Teď, draku, můžeš konečně říct: "Byl sem až po koule v prdeli!!!"

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory