Uterus - Úvod | Bandzone.cz

Uterus hardcore-metal / Pardubice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Big Cock in Your Mouth - cenzurovaná verze pro USA
  Nezařazeno
 • 1. Sám
  Nezařazeno
 • 2. Právo na život
  Nezařazeno
 • 3. Black
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

MetalGate Massacre

Registrujte se do soutěže MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

www.metalgate-massacre.cz

Radio Jerevan

Zdar pánové :-)! Chystáme se udělat komornější akci v Rychnově nad Kněžnou v hotelu Labuť někdy v polovině října - předběžně 18. 10. 2013 ... Line-up kapel by byl následující: Radio Jerevan, Dead Killers, Uterus a JZD Lukavice ... bude to bez zvukaře vlastníma silama, ale máme osvědčený, že se to utáhne z vlastního aparátu, kterej můžem poskytnout - základ bicích, kytarový boxy (Laney a Behringer) a basovej aparát (kombo Laney + box) Byli byste pro? Koncerty děláme výměnou, cesťák by byl pětikilo ... Vy byste zas pozvali někdy nás k vám za pětikilo ... co vy na to? Kdybyste měli zájem, pište na email zdenek.tomas@email.cz nebo volejte na 732 973 051. Zdar!!

Čenda / Radio Jerevan

Zobrazit všechny názory