Uterus - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Uterus hardcore-metal / Pardubice

„Baywatch!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGate Massacre


Bez profilu

Registrujte se do soutěže MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

www.metalgate-massacre.cz

Radio Jerevan

Zdar pánové :-)! Chystáme se udělat komornější akci v Rychnově nad Kněžnou v hotelu Labuť někdy v polovině října - předběžně 18. 10. 2013 ... Line-up kapel by byl následující: Radio Jerevan, Dead Killers, Uterus a JZD Lukavice ... bude to bez zvukaře vlastníma silama, ale máme osvědčený, že se to utáhne z vlastního aparátu, kterej můžem poskytnout - základ bicích, kytarový boxy (Laney a Behringer) a basovej aparát (kombo Laney + box) Byli byste pro? Koncerty děláme výměnou, cesťák by byl pětikilo ... Vy byste zas pozvali někdy nás k vám za pětikilo ... co vy na to? Kdybyste měli zájem, pište na email zdenek.tomas@email.cz nebo volejte na 732 973 051. Zdar!!

Čenda / Radio Jerevan

Zobrazit všechny názory »