Bokusatsu Tenshi 撲殺天使
No teda Bárte]:-) :-D
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No teda Bárte]:-) :-D
Ahoj, tento pátek se ve Zlíně v Masters Of Rock Café účastníme velké soutěže rádia Rockmax. Porota rozhodne o vítězích na základě živého vystoupení. Pokud budeš mít cestu kolem, budeme rádi, když nás přijdeš podpořit. Podrobnosti na profilu. Měj se krásně a zdraví YNNITY
16/12/08/080
Ahoj!
Viděl jsem Tě na nějakých fotkách ze Střelnice... :-))) Kdybys měl čas, tak již třetí BONGO JAM SESSION bude v sobotu 3.1. v Morrisonu... "Bubínek" s sebou!
Zdar mistre...kdyz budes mit cas,mrkni taky na nas...dik...mej se....Foshaan-Ex Archa
ahoj strejdo barte, dekujem za podporu :-)
Ahoj Bárte. Děkujeme za přidání do oblíbených a hodně úspěchů v obou tvých kapelách. Měj se.
BS
ahoj bárty....moc si ceníme tvého názoru.......nahrávky snad brzo budou je to pronás finanční otázka..kterou snad brzo zodpovíme....díky za ADD...a mněj se faj
Hoj Bárte!
Mrkni se na naše nový konečně hotový webovky: http://projekt-x.radiobrod.cz a na sérii krapet netradičních promofotek: http://projektx.rajce.idnes.cz…
Budem rádi, když necháš vzkaz, co na to řikáš;-)
Uvidíme se na koncertech!
Díky za přidání! Ynnity
Pokud chceš dostávat novinky o kapele a koncertech přímo do své e-mailové schránky, napiš e-mail na ynnity.info@email.cz
Hi man,
dík moc, ovšem tebe sem absolutně nestíhal :-)
Bubeník, kterej to takhle dává na kytaru a zase prozměnu kytarista, kterej takhle hraje na bicí:-) BARTCORE RULES :-D Mazec....Byla to super akce ;-) Měj se a zas někdy...
BTW: Ty posraný paradidly tu cvičim už asi 2 hodiny do piče :-/