Scyther
tak to abysme tě uhnali my. :-D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak to abysme tě uhnali my. :-D
Ne to není pravda, ja 4x.
hele hele. Neuháněj nám vadera. Nebude sex, nebude free vstup. :D Jako sex se členy co budou při chuti. 1x Křovak, 1x štěpan, 2x ja a 3x vader. :-D
Pouvažuju a pak ti dám vědět, ja.
Ja ti nevím. Bude tě to něco stát, teto Bařko. hahaha
V červenci, přesně po 10 letech :-). Jinak díky i za přidání Notorestu.
Myslíš ty na starých fotkách?? :-D
Začínáme o tom uvažovat, v případě, že se neujme naše hudba, není co řešit :D doufáme, že dorazíš na rockobití!? =)
Ahoj, děkujeme za přidání "smrathmetal is forever" :-), Měj se
No to ty nesmíš, jako hlavní fotografka.