Psychohlína
Ahoj, v Ledči budeme hrát opět v pátek 25.12. Doufám, že časově rozumněji, než obvykle..
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, v Ledči budeme hrát opět v pátek 25.12. Doufám, že časově rozumněji, než obvykle..
Děkujeme za add. Budema se těšit na tvou účast na koncíku :) KOREA PUNK :)
Hoj barčo právě jsme natočili cd zkus poslechnout :-)
Ahoj, máme novou, tentokrát českou písničku, třeba se ti bude líbit, tak se můžeš mrknout :))
Ahoj Barunko, určitě se tam objevíme ale toho 25.12 ne. Sleduj web a určitě to tam brzo šoupnem :-P
:)AHOJ! Jestli budeš mít chvilku čas a chuť, tak se skoč podívat na náš profil, třeba tě to chytne...A když ne, tak se omlouváme a sami si proženeme koule hlavou:D:D:D ..Měj se .. ahoj:)
Ahoj Baruš, kdybys náhodou neměla v sobotu 14týho co dělat, tak se můžeš v Ledči stavit na super akci, kde vystoupíme po boku parádních E!E, Zákázanýho ovoce a RV-4;)
zdarec barčo koukni na nás. Máme nové demo tak ohodnoť .cookies
Ahoooj! Druhá (a zatím poslední xD) písnička ze studia zveřejněna! Zavítej, poslechni, pochval xD Díky, ZV-.-.
C@w! Konečně jsme nahodili naši první nahrávku ze studia. Zkus poslechnout a napsat, co ty na to xD Díky, ZV *A když se budeš stydět, okomentuj jen fotky bez oblečení, který taky brzo nahodíme :) |