Aurora - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Aurora 104 let / Prague

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Aurora si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Výzva všem dobrým duším!!!

Po nějaké době mám zase dobrý důvod se více méně veřejně projevit. Tentokrát se nejedná o náhlou potřebu svěřovat se se svými vcelku nepodstatnými dojmy, ale o opravdovou prosbu o pomoc.

Skončil zas jeden týden, a dalo by se říct, že PŘÍŠERNÝ! Jedna z mých studentek se během hodiny z neznámého důvodu rozplakala, jiné umřeli hned dva známí, v Ostravě se srazily tramvaje, Marka chytli revizoři, já jsem byla nucena protrpět naprosto děsnou hospitaci mé ještě děsnější nadřízené a načapala jsem svého téměř čtyřicetiletého studenta, jak naprosto nepokrytě opisuje...

A když už se zdálo, že je všemu konec a já jsem se svou kamarádkou Zuzkou konečně v pátek večer usedla ke sklence červeného a v Radosti jsme radostí z toho konce téměř oněměly, ukázalo se, že Zuzku mezitím doma vykradli!!!

Zuzka je nádherná (jak měli někteří možnost zjistit, že Jiříčku) úžasná a předobrá bytost, která dlí (nebo až dosud dlela) v rozkošném malém dívčím pokojíčku na Palmovce. Zuzka žije literaturou, módou a především jazzem. Dá se říct, že je sama tak trochu jazz. A jelikož v onom pokojíčku kromě laptopu, náročné četby a módních výstřelků nic podstatně výnosného nebylo, milí zloději se rozhodli, že poberou všechna ta cédéčka s jazzovými zázraky, která Zuzka po celé roky chránila jako oko v hlavě - a že to byly skvosty!

Proto si tímto dovoluju poprosit Vás všechny, kteří doma neschraňujete výhradně metal, abyste se,pokud tak uznáte za vhodné a bude to pro Vás možné, podělili o své vlastní poklady, tak, aby při vší té smůle nebylo tohle jaro pro Zuzku zas tak smutné. S případnými dárci hudby ráda vyměním svou hudbu, pokud by Vás něco z mé skromné sbírky zajímalo.

Dejte prosím vědět....A.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Unborn

Ahoj Auroro!!! Zveme tě na křest našeho nového CD "Six Ways of Suffering", který proběhne v sobotu 28.5. v Exitu Chmelnice! Společně s náma zahrají kapely VIBRATHORR, CALIDAD A BAJONET! Na našem profilu najdeš všechny podrobnosti. Ve čtvrtek 26.5. si u nás můžeš dokonce poslechnout všechny skladby z CD, aby bylo jasný, co že teda to nový album obnáší!

Zobrazit všechny názory