Pech
Ahoj Lusiet!!!Dnes nám vychází nový cédo.Je tam 11 songů a dvě z toho sme umístili sem,tak když budeš mít čas,tak poposlechni a třeba i něco napiš.K cédu jedem od pátku koncerty a rádi tě uvidíme!!!Měj se........
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Lusiet!!!Dnes nám vychází nový cédo.Je tam 11 songů a dvě z toho sme umístili sem,tak když budeš mít čas,tak poposlechni a třeba i něco napiš.K cédu jedem od pátku koncerty a rádi tě uvidíme!!!Měj se........
Hele, už se na koncertech vídáme moc často abychom se přehlíželi:D
Dovolujem si te pozvat na omrknuti novyho blogu, kde se budou objevovat pozvanky, reporty z akci a hlavne tam bude kalendar akci extremni muziky pro decin a nejblizsi okoli. ani na akce jinde na severu se nezapomina! Tak prosim sir odkaz dale, pokud muzes a mas chut, uvitame jakoukoliv pomoc, pozvanku, clanek, report, info o akci... Zkratky do it (y)ourself!
Mej se fajne a at to sype!!
www.beg.blog.cz
. av48sv46wsv46w e4w6 4r6w
mi napiš ...kdyt mám číslo pořád stejný..:)
HEY!! Lucie ,nedělej mrtvýho brouka jo? Uvidíme se o víkendu...resp.zejtra?
Ahoj Lusietko,máme nový klip ke skladbě "The spiral", tak se přijď pokochat a užij si ho!!! Měj se ;-)
Zdravíme!
Náš spamerskej kolektiv si tě dovoluje pozvat na středu 11.2. do prostor klubu Biograffs v Děčíně na punk'n'roll párty! Začátek muziky v 19:00 přesně, konec do 22:00, abychom byli druhý den funkční do škol a prací. Hrají:
THE NIGHTSHIFT - Horror punk ze Švédska
http://www.myspace.com/thenightshiftof.…
DISORIENT - polský Punk'n'roll ve stylu 77'
http://www.myspace.com/disorientthe
TABULA RASA - punkrock (ex PTV) 1. show!
http://bandzone.cz/parkovanitakevzadu
Na místě distro s nášivkama, cdčkama atd. Vstup 50
víc info http://bandzone.cz/fan/beg
.mbebhtedntrntrdntrdtgggggg
ahoY mrknI nA profiL http://bandzone.cz/mymusic