Divine
Ahoy hezký a bohatý flegmatiku:-D Děkujeme ti za přízeň!!! Moc si vážíme každýho novýho fanouška;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoy hezký a bohatý flegmatiku:-D Děkujeme ti za přízeň!!! Moc si vážíme každýho novýho fanouška;-)
Ahoj, dík za přidání do oblíbených! Ukaž se někdy na koncertě...
Děkujeme za přidání, vážíme si toho!
BoE
Ahoj asket . Když budeš mít čas tak zčekni náš profil nAkedbridge ... díky:-) http://bandzone.cz/nakedbridge
Děkujeme za podporu !
Díky za přizeň.Měj se suprově.
10 a Dark Gamballe
Ahoja Asket!! Tak sem vobeslal voba ty kluby a uvidíme co voni na to. Třeba alespoň jeden z nich klapne a my dorazíme řádně se s tebou prolejt BUDVAREM ( to je pro mě hroznej mor, já budvar MILUJU!!!!) Tak drž palce a eště jednou díky za typ . Migor
Zdar díky za saport. Do Budějic moc rádi přijedem!!! Zatim ale neni moc cest jak to doladit. Pokud bys nám s tim mohl nějak pomoct(např sehnat nějaký kontakty na kluby atd) budem moc rádi a zkusíme něco domluvit. Měj se
Ahoj askete, děkujeme za add a těšíme se, že nás někdy přijdeš poslechnout i někam do klubu. Hned v květnu to budeš mít nejblíž...:)