Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

April Žena, 30 let / Nové Strašecí/Liberec

Playlist je prázdný :(

Fanoušek April si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

SPT 11

Upraveno:

Děkujeme všem, kteří se jakkoli podíleli na organizaci letošního ročníku Summer Party Tajmu a pochopitelně děkujeme kapelám a písničkářům! I přesto, že jsme se snažili, jak jsme mohli, druhý den nebyl tolik slavný… děkujeme těm, kteří i přes nepřízeň počasí dorazili!

Tak možná za rok…P&G

_________________________________________________________________

 

 

Vážení příznivci dobré hudby!

 Do vypuknutí nejlepšího hudebního festivalu v Novém Strašecí Summer Party Tajm Nové Strašecí 2011 zbývá už jen chvíle! Proto přijde jistě vhod konkretizovat to, co Vám letošní ročník nabídne.

Krom hudebních vystoupení, která budou k vidění a slyšení zejména v prostorách novostrašecké ZUŠ, se můžete těšit i na další festivalový program, tentokrát v místní čajovně.

 Pátek 26.8. 2011 vypukne celá akce v 17:00 v místní ZUŠ, kde proběhnou akustické sety songwriterů. Následně můžou hudební nadšenci v poslechu pokračovat, tentokráte právě v čajovně, kde proběhne akustická afterparty s dalšími interprety… je nač se těšit.

 V sobotu 27.8. 2011 započne druhý den festivalu promítání autorského dokumentu o expedici v Indonésii spojené s výstavou obrazů. Promítání a výstava se uskuteční v čajovně, a to od 15:00. Samotný koncert kapel začne v 17:00 zpět v prostorách ZUŠ.

 Krom již takto pestrého programu se můžete těšit na různé druhy občerstvení, zajímavou uměleckou činnost či anketní lístky, díky nimž se budete moci vyjádřit k našemu festivalu a poskytnout nám tak zpětnou vazbu.

 Opravdu je nač se těšit! Nepromeškejte tento jedinečný festival, který krásně uzavře letošní prázdniny!

 

Těšíme se na Vás!

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Greymon

Ahoj, je to tak, už i my jsme zvolili spam jako způsob propagace našeho nového CD. Pokud máte rádi hodně melodickou muziku na pomezí metalu a hardrocku, zveme vás na náš profil k poslechu ukázek z našeho nového CD. Byli bychom rádi, kdyby se vám to líbilo. http://bandzone.cz/greymon

Zobrazit všechny názory