Anthym - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Anthym Muž / Brno

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Anthym si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Popsmog

Ahoj. Rádi bychom tě pozvali do nášho profilu. Přidali jsme nové písničky do nášho playlistu a začíname pracovat na nové muzice a albumu. Když se ti budem líbit, tak moc oceníme, když si nás hodíš do oblíbených ;)

Dík a měj se!

Tonecat

Ahoj! Dneska jsme vydali nové EPčko
a celé si je můžeš poslechnout na našem profilu.
Třeba se ti budeme líbit.

Měj se fajn, Tonecat

Em77

Ahoj,

zástupci atmosférické elektroniky - kapela Narcotic Fields, kterou čeští posluchači přirovnávají k Massive Attack, se po čtyřech letech, kdy vydala dobře přijaté debutové album Erase, vrací s novými tracky. A jde na to netradičně - nečekejte velkou desku, ale sérii po sobě jdoucích EP.

V pondělí 11. listopadu 2013 vyšla na jejich vlastním novém labelu Semetrika Records první z nich Disorder (part. 1). Obsahuje tři zbrusu nové tracky - Hive, Say It Again a Lack Of You, v nichž Narcotic Fields ukážou nový směr své aktualní tvorby. K dispozici je na www.bandzone.cz/narcoticfields

Na prvním EP spolupracovali dvě zajímavé postavy české klubové scény - zvukový inženýr Boris Carloff, který minulý rok za své sólové album The Escapist posbíral několik prestižních hudebních cen. A tím druhým je další zvukový mág, experimentátor a především vynikající bubeník Thom Herian.

Díky za tvé přidání do oblíbených kapel! :)

Zobrazit všechny názory