Soundtraps - Úvod | Bandzone.cz

Soundtraps electronica-triphop / Brno

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

15. října 2012
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Soundtraps - August 10
  Nezařazeno
 • Soundtraps - Leave them All Behind
  Nezařazeno
 • Soundtraps - Unplug
  Nezařazeno
 • Soundtraps - Waiting for the Devil
  Nezařazeno
 • Soundtraps - Time
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Soundtraps @ Napajedla

Ahoj, tento pátek máme koncert v Napajedlech kousek od Zlína, a to v netradičním prostoru - klášterní kapli, co spadá pod Klub kultury Napajedla. Pokud jste z Napajedel, Zlína, Kroměříže a okolí, určitě přijďte!:)

Událost na FB: www.facebook.com/events/271665563030435

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Frankie4Fs

2 Dude: Děkujeme a jsme rádi, že se nová věc líbí. Není všem dnům konec - v Brně určitě budou další koncerty během března a dubna. Jakmile budeme mít potvrzené nějaké termíny, dáme o tom zavčas vědět.

Dude

Zdravím..tak jsem právě poslechl August 10 a musím říct, že je to fakt úžasný. O to víc mě mrzí, že nebudu moct přijít na váš koncert 31.1.:-( Plánujete v nejbližší době nějakou další akci v Brně? Každopádně vám přeju, ať vám to hraje pořád tak skvěle jak teď..jen tak dál;-)

Zobrazit všechny názory