The Eclipse
Ahoj,
možná by tě zajímal nový projekt navazující na The Eclipse: http://bandzone.cz/pavelcadek
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj,
možná by tě zajímal nový projekt navazující na The Eclipse: http://bandzone.cz/pavelcadek
Ahoj , hrajeme progresivní rock ..Vzhledem k tomu , že jsi příznivcem hudby např. Blue Effectu , tak je zde určitý předpoklad , že tě naše muzika osloví .. díky Window http://bandzone.cz/window
Ahoj, ako fanúšikovi spriaznenej kapely The Eclipse, ktorá vystúpila ako hosť na krste nášho nového albumu v Bratislave Ti posielam link na našu melodic-doom metalovú kapelu SIGHISOARA, dúfam že sa bude lúbiť..dík moc za vypočutie:-)
http://bandzone.cz/sighisoara
Ahoj. Mrkni na náš profil a poslechni, mohlo by se Ti to, vzhledem k Tvýmu vkusu, líbit. Rocku zdar! Kapela
Ahooj :) Snad neurazím, spíš doufám, že potěším malým spamem. Rád bych tě pozval k poslechu nových i starších písniček.. Díky a doufám, že se budou líbit ;)
ahoj zdravi ta FUCKING WORLD ak budes mat cas mrkni na nas profil kde si mozes vypocut aj stiahnut nasu fucking music :)