Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Anežka Kadlecová Žena, 47 let / Vyškov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Anežka Kadlecová si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Anežka Kadlecová

1. Mám název pro svoji kapelu - viz příspěvek níže.
2. Znovuzveřejňuji i písně nazpívané mnou doma, na nevalný mikrofon, nicméně s luxusním hlasovým rozsahem v porovníní s mojí kondicí v Domažlicích. Tam se snažil někdo pohnout nebem i zemí, abych nedojela a nenazpívala. Je to patrné i z různosti ve výslovnosti "s" - pojížděli mi tam HAARPem zuby - hackerské napojení přímo na wifi linku zvukaře.

Anežka Kadlecová

Zveřejňuji další písničku nazpívanou v Domažlicích, jedná se o Massachusetts. - Je tam 1 chyba, ale je to spíš rázu, že tam - jinak skvělý zvukař - zařadil pravděpodobně výsledek mojí hlasové indispozice a ještě k tomu otočil knoflíkem, kam neměl. Zbytek písně ale zní dost luxusně a opravu zatím nemám, tak ji zveřejňuji, než mi závistivé feny spáli hlas, jak se říká na Moravě, "na papicu".

Anežka Kadlecová

Začátkem prosince 2017 jsem vybrala nový název mojí budoucí kapely:
Private Zone

Proč zrovna tento název?
1. K písničkám, kterých část textů mám hotovou, část připravuji, se tento název hodí.
2. V dnešní době, kvůli vlivům HAARPových, radarových a Jet Planeových, satelitních, analogových, mobilních a dalších sítí, je toho soukromí tak málo, že aby člověk špendlíčkem hrabal, aby vůbec nějaké našel. Skoro to samé se štěstím, snad kromě té tvorby, která se mi daří.
- No a právě tady tato situace markantního nedostatku soukromí pro mne byla a je nejdůležitějším impulsem při vymýšlení názvu kapely.
V nejbližších dnech zveřejním texty písní - ještě nezhudebněných, ale to také přijde. Pěkný den případným posluchačům přeji.

Zobrazit všechny názory