Signum
Díky za přidání a zase někdy v Týně...
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky za přidání a zase někdy v Týně...
Zdravíme nad Vltavu a děkujem za přidání :-) ať se daří. Fm
Díky moc za podporu a přidání.
Nazdar, pozývam Ťa na naš profil kde je k vypočutiu naše debutové cd, http://bandzone.cz/11vendeta11
Buď zdráv Adziku a díky moc za podporu!
Ahoj, děkujeme za přidání! Vážíme si toho!
Kdybys měl chuť, najdeš nás i na www.facebook.com/atsicz a dalších profilech.
Měj se a někdy na koncertě!
Ahoj, kdybys měl čas a chuť, tak se přijď podívat v pátek 3. 5. do Sokolovny v Týně nad Vltavou na koncert kapel Marathon a Zlatý déšť, srdečně Tě zveme! ;-)
Ahoj,
Tvá oblíbená kapela a další se na začátku března objeví na PAGAN/FOLK METALOVÉ akci a to dvakrát po ČR v rámci DAWN OF HEATHEN WARRIORS Tour 2013. Vystoupí němečtí KNAAT, rakouští TULSADOOM , DESIRE FOR SORROW a ODRAEDIR. Specialně pro Prahu vystoupí brněnská formace TISÍC LET OD RÁJE a v Brně polská smečka pijanů RADOGOST, která představí svou novou desku.Tito stanou na jednom pódiu 1.3. v Praze v klubu EXIT-US a 2.3. v brněnském klubu FAVÁL. První kapela začíná hrát v 18:30.
Předplacená VSTUPENKA je k dispozici za 150Kč na baru v Exit-usu a v Redblacku v Brně. Na místě bude lístek za 200Kč.
SVIJANY a APIMED podpoří naše úsilí na DOHW. Svijany napojí všechny nástrojobijce a apimedská MEDOVINA přivítá u vchodu prvních padesát pohanů! Informace sleduj na stránce http://www.facebook.com/events/46205730… a http://bandzone.cz/fan/dohw
Pro bližší dotazy zde můžeš nechat komentář nebo napiš mail na dohw@email.cz .
Měj se a na viděnou!
Zveme na PEKLO NAD OTAVOU 3 – 27.10.2011, MC Křemelka Strakonice, zahrají ASSESSOR, F.O.B., STÍNY PLAMENŮ a OVERSIGHT.
www.bandzone.cz/fan/depeha
http://www.facebook.com/event.php?eid=2…
Ahoj! Děkujeme moc za přidání! Dfs